Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Головні питання про землю Чи маю я право, як спадкоємець на земельні наділи котрі належали моєму прадіду на території Західної України на початку ХХ – століття?

Останні матеріали

Ні, не маєте. Згідно п.4 ст. 78 Земельного кодексу України – особам (їх спадкоємцям), які мали ділянки до 15 травня 1992 року (з дня набрання чинності Земельного кодексу України в редакції від 13 березня 1992 року), земельні ділянки не повертаються.

 

Тобто з коментованої норми випливає, що особи, а також їх спадкоємці не мають права вимагати повернення колишніх приватних землеволодінь, наданих їм до 15.05.1992 року. Такі особи мають право на надання земельних ділянок у власність на загальних засадах, передбачених чинним законодавством.

 

 

© 2017 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Найпопулярніше

Головні новини

Рішення суду з земельних питань

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2017 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40