Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Дорожні карти (покрокові схеми) Як отримати витяг з Державного земельного кадастру?

Останні матеріали

Замовити послугу з отримання Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, а також земельні ділянки, що знаходяться в Криму, можна зателефонувавши за номером +38 044 384 08 66 або +38 044 384 08 68 чи написати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Увага!

З 03 липня 2014 року внесення відомостей до Державного земельного кадастру, внесення змін до них здійснюються безоплатно.

 
Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – документ, що підтверджує наявність відомостей про земельну ділянку у Державному земельному кадастрі та містить дані про площу земельної ділянки, цільове призначення, обмеження у використанні, склад земельних угідь та інші відомості.
 
Витяг з кадастру необхідний при укладенні будь-яких договорів щодо земельної ділянки, наприклад, якщо Ви захочете продати чи купити земельну ділянку, передати її в оренду, подарувати тощо.

З детальною інформацією можна ознайомитися у Законі України «Про державний земельний кадастр».
 
Для отримання витягу з кадастру заявнику або уповноваженій ним особі необхідно подати  Державному кадастровому реєстраторові наступні документи:

1) заяву встановленої форми;
2) документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру;
 
Звертаємо увагу! Розмір плати  за отримання витягу про земельну ділянку з Державного земельного кадастру становить 53 гривні.
 
3) документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).
 
Звернутися за отриманням витягу з кадастру про земельну ділянку мають право наступні суб’єкти:
 
1) власники, користувачі земельної ділянки або уповноважені ними особи;
 
2) спадкоємці (правонаступники - для юридичних осіб) осіб або уповноважені ними особи;
 
3) особи, в інтересах яких встановлено обмеження, або уповноважені ними особи;
 
4) органи державної влади, органи місцевого самоврядування для здійснення своїх повноважень, визначених законом;
 
5) особи, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт, для виконання зазначених робіт (за дорученням власника, користувача або набувача права на земельну ділянку);
 
6) нотаріус за дорученням власника земельної ділянки під час вчинення правочину щодо неї;
 
7) особа, якій належить речове право на земельну ділянку.
 
 
До відома!
Витяг з Державного земельного кадастру є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі, крім витягу про земельну ділянку для оформлення права на спадщину, що видається спадкоємцям, та витягу з Державного земельного кадастру, що видається для підтвердження державної реєстрації земельної ділянки або внесення інших відомостей до Державного земельного кадастру, які є безстроковими.
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

Найпопулярніше

Головні новини

Рішення суду з земельних питань

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2017 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40