«ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО 2021» - семінар/вебінар, м.Київ 28 травня. Аналіз змін земельної реформи. Держгеокадастр - передача державних земель громадам. Просторове планування громад. Децентралізація. Механізм передачі СГ земель громадам. Готуємось до ринку землі. Оренда (Договори) та суборенда - реєстрація, плата.. Детальніше...


 

Огляд новин законодавства за період 15.09. - 21.09.2014

•15.09.2014
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про запровадження пілотного проекту з відпрацювання технології введення в обіг аграрних розписок” від 04.09.2014  № 331/1471/5.


Наказом запроваджено з 09 вересня 2014 року пілотний проект з відпрацювання технології введення в обіг аграрних розписок на прикладі Полтавської області та затверджено План заходів з реалізації пілотного проекту з відпрацювання технології введення в обіг аграрних розписок на прикладі Полтавської області (далі - План заходів), що додається.


Прийнято 04.09.2014.


•16.09.2014
Постанова Кабінету Міністрів України "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" від 10 вересня 2014 р. № 442.


З метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та відповідно до пунктів 9 і 9-1 статті 116 Конституції України Кабінет Міністрів України постановив, зокрема, утворити Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, реорганізувавши Державне агентство земельних ресурсів України шляхом перетворення.
Ліквідовано Державну інспекцію сільського господарства, поклавши функції із здійснення державного нагляду (контролю) в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій та форм власності, родючості ґрунтів - на Державну екологічну інспекцію.
Також покладено на Покласти на Міністерство аграрної політики та продовольства функції із забезпечення формування державної політики щодо використання і охорони земель сільськогосподарського призначення та на Державну реєстраційну службу функції із здійснення державної реєстрації речових прав на земельні ділянки та їх обтяжень.

Набрання чинності 16.09.2014.


•16.09.2014
Постанова Кабінету Міністрів України “Про ліквідацію публічного акціонерного товариства “Державний земельний банк” від 10 вересня 2014 р. № 418.


Постановою ліквідовано публічне акціонерне товариство “Державний земельний банк”.
Створено комісію з ліквідації Банку. Затверджено головою зазначеної комісії заступника Міністра аграрної політики та продовольства Дикуна Андрія Євгеновича.
Також визнано такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України:
1. Постанова Кабінету Міністрів України від 2 липня 2012 р. № 609 “Про створення Державного земельного банку”.
2. Постанова Кабінету Міністрів України від 25 липня 2012 р. № 934 “Про затвердження Статуту публічного акціонерного товариства “Державний земельний банк”.
3. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2012 р. № 1100 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 липня 2012 р. № 609.

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 131 “Про внесення змін до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 2 липня 2012 р. № 609.
5. Постанова Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 530 “Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 2 липня 2012 р. № 609 та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України.

Набрання чинності 16.09.2014.


•17.09.2014
Розпорядження Кабінету Міністрів України “Про відсторонення Рудика С.Я. від виконання повноважень за посадою Голови Державного агентства земельних ресурсів України” від 10 вересня 2014 р. № 837-р.


Розпорядженням відсторонено Рудика Сергія Ярославовича від виконання повноважень за посадою Голови Державного агентства земельних ресурсів України.

Набрання чинності 10.09.2014.


•17.09.2014
Розпорядження Кабінету Міністрів України “Про тимчасове покладення виконання обов’язків Голови Державного агентства земельних ресурсів України на Кадомського А.М.” від 10 вересня 2014 р. № 838-р.


У зв’язку з відстороненням Голови Державного агентства земельних ресурсів України від виконання повноважень за посадою покласти тимчасово виконання обов’язків Голови Державного агентства земельних ресурсів України на першого заступника Голови цього Агентства Кадомського Артема Марковича.

Набрання чинності 10.09.2014.


•15.09.2014
Наказ Держземагентства України від 10.09.2014 № 292 “Про внесення змін до наказу Держземагентства України від 29.03.2013 № 133”.


Наказом доповнено пункт 1 наказу Держземагентства України від 29.03.2013 № 133 «Про затвердження Примірних Інформаційних та Технологічних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Держземагентства України» новими підпунктами 1.3 і 1.4, виклавши їх в такій редакції:
«1.3. Примірні Інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг;
1.4. Примірні Технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг.»

Начальникам Головних управлінь Держземагентства в областях, м. Києві до 22 вересня 2014 року:
Затвердити примірні Інформаційні та Технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг та внести відповідні зміни до наказів про затвердження Інформаційних та Технологічних карток.

Забезпечити затвердження примірних Інформаційних та Технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг та внесення відповідних змін до наказів про затвердження Інформаційних та Технологічних карток управліннями (відділами) Держземагентства у районах, містах, міськрайонними управліннями (відділами), міжміськими і міжрайонними управліннями.

Визначити, що затверджені Інформаційні та Технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг, набирають чинності з дати, з якої адміністративні послуги, наведені у затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р переліку, надаються через відповідні центри, але не пізніше 1 січня 2015 року.
Доручити керівникам територіальних органів Держземагентства нижчого рівня в межах відповідної області визначити, що затверджені Інформаційні та Технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг, набирають чинності з дати, з якої адміністративні послуги, наведені у затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р переліку, надаються через відповідні центри, але не пізніше 1 січня 2015 року..

Опубліковано 10.09.2014. 

Читайте також: Огляд новин законодавства за період 08.09. - 14.09.2014 

© 2014 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Про "Земельну спілку України"

 

 

Асоціація "Земельна Спілка України" (ЗСУ) була заснована в 2004 році групою землевпорядних організацій. Асоціація є недержавною неприбутковою організацією.
 

Клієнти та партнери

 • Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин ВР
 • Міністерство аграрної політики та продовольства
 • Держгеокадастр
 • Міністерство юстиції України
 • Державна реєстраційна служба України
 • Національний Університет біоресурсів і природокористування України
 • Проект USAID АгроІнвест
 • Проект USAID Правова країна
 • United Nations Development Programme (UNDP)
 • Food and Agriculture Organization (FAO)
 • BVVG Bodenverwertungs- und -verwaltungs GmbH
 • Асоціація фермерів та приватних землевласників України
 • Український союз промисловців та підприємців
 • Українська національна іпотечна асоціація
 • Асоціація адвокатів України
 • Український клуб аграрного бізнесу

Змі про нас

Земельна реформа 2021 – дорожня карта запуску ринку землі

Детальніше...

Війна за ринок землі – законопроєкт №2194...

Детальніше...

Зміна підходу до розрахунку нормативної грошової оцінки землі – що зміниться для аграріїв та власників паїв?

Кабінет Міністрів України пропонує затвердити нову уніфіковану методику нормативної грошової оцінки (НГО) земельних ділянок. Відповідний проєкт постанови уряду розміщено на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. AgroPolit.com дізнався думку авторів постанови, землевпорядників та фахівців із земельних питань про причини та наслідки нововведень.

Детальніше...

Голова Держгеокадастру пояснив, що буде з орендою паїв після земельної реформи

Детальніше...

Земля громадам від Президента: де її шукати?

Детальніше...

Роман Лещенко – про передачу державних земель народу, інвентаризацію, корупцію, детінізацію, безоплатну приватизацію

Детальніше...

Держгеокадастр за 2 місяці скоротить 60% працівників

Держгекокадастр за 2 місяці скоротить 60% працівників. Про це під час Всеукраїнського земельного форуму заявив керівник Держгеокадастру Роман Лещенко. 
Детальніше...

Бюджет України-2021: завдання вижити – пошук ресурсів для покриття дефіциту

Детальніше...

Суд заарештував земельні ділянки Андрія Вавриша - "Наші Гроші"

Детальніше...

Що не так із новим податком на землю

Детальніше...

Послуги

Увага!

Земельна спілка України

- не надає безкоштовних консультацій

- не допомагає безкоштовно отримати і оформити землю

- не займається оформленням окремих ділянок площею менше 2,1 га або паїв

- не працює у вихідні і святкові дні

 

Для замовлення послуг звертайтеся за телефонами:

38 098 508 80 00

Наша електронна пошта

office@zsu.org.ua

 

 

Асоціація «Земельна спілка України» надає послуги на території всієї України через мережу з більш ніж 40 представництв і партнерських організацій:

 

Усні консультації

 

Письмові консультації

 

Земельні спори (в тому числі межові). Їх вирішення в суді

 

Оскарження упереджених висновків державних органів щодо документації із землеустрою та оцінки земель

 

Первинна громадська науково-технічна експертиза документації із землеустрою та оцінки земель

 

Безпілотні технології в сільському господарстві

 

Безпілотні технології в промисловості

 

Проект відведення земельної ділянки. Технічна документація із землеустрою

 

Купівля-продаж землі

 

Оптимізація плати за землю

 

Аудит земельної ділянки

 

Підготовка договорів і кошторисів щодо землевпорядних послуг

 

Інвентаризація земель

 

Топозйомка 1:500, 1:2000

 

Представництво інтересів

 

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки

 

Винесення в натуру меж земельної ділянки

 

Зміна цільового призначення (переведення земель)

 

Оформлення договорів оренди землі та їх подовження

 

Переоформлення земельної ділянки на нового власника

 

Брокерські послуги

 

Законотворча діяльність та лобіювання інтересів

 

Консолідація земель сільськогосподарського призначення (формування єдиних масивів)

 

Розділ і об'єднання земельних ділянок

 

Розробка еколого-економічного обґрунтування

 

Експертна грошова оцінка земельної ділянки

 

Комерційні послуги для фермерів

 

Супровід угод, пов'язаних із землею

 

Чому клієнти обирають Земельну спілку України?

 

З послугами для агробізнесу Ви можете ознайомитися на наших сайтах (http://zem.com.ua/ та http://koshyl.wix.com/land-for-garden)

 

Послуги для компаній

 

 

 

 

 

Послуги для громадян

 

 

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.