Огляд новин законодавства за період 13.10 - 19.10.2012р.

 

         16.10.2012

 Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Статуту публічного акціонерного товариства "Державний земельний банк" від 25 липня 2012 р. № 934

Вказаною постановою, відповідно до статті 7 Закону України “Про банки і банківську діяльність”, затверджується Статут публічного акціонерного товариства “Державний земельний банк".

 Набрання чинності 19.10.2012р.

 

16.10.2012

Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо оформлення спадщини" р№ 11047 від 30.07.2012р.

 Метою прийняття закону є включення до законодавчих актів, зокрема до Цивільного кодексу України та Закону України “Про нотаріат”, таких норм, які б закріпили за сільськими, селищними радами виключно весь процес оформлення спадщини сільським спадкоємцям.

 На даний час Закон не підписано Президентом.

           

          16.10.2012

Верховною Радою України прийнято Постанову "Про призначення членів наглядової ради публічного акціонерного товариства "Державний земельний банк"

 Відповідно до статті 7 Закону "Про банки і банківську діяльність", Верховна Рада призначила членами наглядової ради публічного акціонерного товариства "Державний земельний банк" Євгена Бердникова, Едуарда Лозовського, Ігоря Прийму, Віталія Саблука, Галину Янчук.

 Постанова на даний час не опублікована.

 

16.10.2012

Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо перерозподілу видатків Державному агентству земельних ресурсів України)" р№ 11305 від 08.10.2012р.

 Законом передбачено у межах загального обсягу бюджетних призначень, встановлених у спеціальному фонді державного бюджету Державному агентству земельних ресурсів за бюджетною програмою "Видача державних актів на право приватної власності на землю в сільській місцевості", здійснити перерозподіл видатків державного бюджету шляхом зменшення на 785 тис. гривень видатків розвитку та збільшення на цю ж суму видатків споживання (на оплату праці). Тобто, загальний обсяг видатків державного бюджету не зміниться.

 Зазначені зміни дозволять провести розрахунки з оплати праці з фахівцями, які залучені до виконання заходів щодо реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку Проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру".

 На даний час Закон не підписано Президентом.

             

           17.10.2012

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" від 10 жовтня 2012 р. № 930

 Вказаною постановою вносяться зміни у ряд постанов КМУ(щодо діяльності Держземагентства) в частині заміни слів “Державному комітету по земельних ресурсах” замінити словами “Державному агентству земельних ресурсів”, та слово “Держкомзем” у всіх відмінках замінити словом “Держземагентство” у відповідному відмінку.

Також у деяких постановах вносяться зміни у частині - позицію “Кулініч Олег Миколайович - Голова Держкомзему, замінити позицією “Тимченко Сергій Михайлович - Голова Держземагентства.

 Набрання чинності 19.10.2012р.

 

17.10.2012

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про передачу в оренду земельної ділянки із зміною цільового призначення" від 10 жовтня 2012 р. № 758-р

 1. Відповідно до статей 20, 122, 124, 134 і 207 Земельного кодексу України передати публічному акціонерному товариству “Волинь-Цемент” земельну ділянку площею 13,23 гектара (землі запасу сільськогосподарського призначення (рілля), розташовану за межами населених пунктів на території Славутського району Хмельницької області, в оренду із зміною цільового призначення на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 18 квітня 2003 р. № 2961 для розширення кар’єру з видобування глини Кривинського родовища глини.

 Славутській районній держадміністрації укласти договір оренди зазначеної земельної ділянки в установленому законодавством порядку.

 2. Публічному акціонерному товариству “Волинь-Цемент” відшкодувати відповідно до законодавства втрати сільськогосподарського виробництва.

 Набрання чинності 17.10.2012р.

 

17.10.2012

Лист Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 27.09.2012 № 10-1391/0/4-12 "Про практику застосування судами при розгляді справ окремих норм земельного права"

 Відповідно до статті 34 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", статті 3607 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) доводиться до відома голів апеляційних судів областей, міст Києва та Севастополя, Апеляційного суду Автономної Республіки Крим, що Верховним Судом України за наслідками розгляду заяв про перегляд судових рішень з мотивів неоднакового застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах прийнято ряд постанов у земельних спорах та сформульовано обов'язкові для всіх судів України правові позиції.

 Опубліковано 17.10.2012р.

 

17.10.2012

Лист Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 27.09.2012 № 10-1387/0/4-12 "Про практику застосування судами при розгляді справ окремих норм законодавства про власність та спадкування"

 Відповідно до статті 34 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", статті 3607 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) доводиться до відома голів апеляційних судів областей, міст Києва та Севастополя, Апеляційного суду Автономної Республіки Крим, що Верховним Судом України за наслідками розгляду заяв про перегляд судових рішень з мотивів неоднакового застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах прийнято ряд постанов у справах про власність і спадкування та сформульовано обов'язкові для всіх судів України правові позиції.

 Опубліковано 17.10.2012р.

 

17.10.2012

Прийнято постанову Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру"

 Наразі текст постанови відсутній на сайті КМУ та на сайті Верховної Ради України. "Старий" проект від 18 сiчня 2012 знаходиться на сайті Держземагентства.

 

 

 

 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.

 

Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

 

Про "Земельну спілку України"

 

 

Асоціація "Земельна Спілка України" (ЗСУ) була заснована в 2004 році групою землевпорядних організацій. Асоціація є недержавною неприбутковою організацією.
 

Клієнти та партнери

 • Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин ВР
 • Міністерство аграрної політики та продовольства
 • Держгеокадастр
 • Міністерство юстиції України
 • Державна реєстраційна служба України
 • Національний Університет біоресурсів і природокористування України
 • Проект USAID АгроІнвест
 • Проект USAID Правова країна
 • United Nations Development Programme (UNDP)
 • Food and Agriculture Organization (FAO)
 • BVVG Bodenverwertungs- und -verwaltungs GmbH
 • Асоціація фермерів та приватних землевласників України
 • Український союз промисловців та підприємців
 • Українська національна іпотечна асоціація
 • Асоціація адвокатів України
 • Український клуб аграрного бізнесу

Змі про нас

Земельна реформа 2021 – дорожня карта запуску ринку землі

Детальніше...

Війна за ринок землі – законопроєкт №2194...

Детальніше...

Зміна підходу до розрахунку нормативної грошової оцінки землі – що зміниться для аграріїв та власників паїв?

Кабінет Міністрів України пропонує затвердити нову уніфіковану методику нормативної грошової оцінки (НГО) земельних ділянок. Відповідний проєкт постанови уряду розміщено на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. AgroPolit.com дізнався думку авторів постанови, землевпорядників та фахівців із земельних питань про причини та наслідки нововведень.

Детальніше...

Голова Держгеокадастру пояснив, що буде з орендою паїв після земельної реформи

Детальніше...

Земля громадам від Президента: де її шукати?

Детальніше...

Роман Лещенко – про передачу державних земель народу, інвентаризацію, корупцію, детінізацію, безоплатну приватизацію

Детальніше...

Держгеокадастр за 2 місяці скоротить 60% працівників

Держгекокадастр за 2 місяці скоротить 60% працівників. Про це під час Всеукраїнського земельного форуму заявив керівник Держгеокадастру Роман Лещенко. 
Детальніше...

Бюджет України-2021: завдання вижити – пошук ресурсів для покриття дефіциту

Детальніше...

Суд заарештував земельні ділянки Андрія Вавриша - "Наші Гроші"

Детальніше...

Що не так із новим податком на землю

Детальніше...

Послуги

Увага!

Земельна спілка України

- не надає безкоштовних консультацій

- не допомагає безкоштовно отримати і оформити землю

- не займається оформленням окремих ділянок площею менше 2,1 га або паїв

- не працює у вихідні і святкові дні

 

Для замовлення послуг звертайтеся за телефонами:

38 098 508 80 00

Наша електронна пошта

office@zsu.org.ua

 

 

Асоціація «Земельна спілка України» надає послуги на території всієї України через мережу з більш ніж 40 представництв і партнерських організацій:

 

Усні консультації

 

Письмові консультації

 

Земельні спори (в тому числі межові). Їх вирішення в суді

 

Оскарження упереджених висновків державних органів щодо документації із землеустрою та оцінки земель

 

Первинна громадська науково-технічна експертиза документації із землеустрою та оцінки земель

 

Безпілотні технології в сільському господарстві

 

Безпілотні технології в промисловості

 

Проект відведення земельної ділянки. Технічна документація із землеустрою

 

Купівля-продаж землі

 

Оптимізація плати за землю

 

Аудит земельної ділянки

 

Підготовка договорів і кошторисів щодо землевпорядних послуг

 

Інвентаризація земель

 

Топозйомка 1:500, 1:2000

 

Представництво інтересів

 

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки

 

Винесення в натуру меж земельної ділянки

 

Зміна цільового призначення (переведення земель)

 

Оформлення договорів оренди землі та їх подовження

 

Переоформлення земельної ділянки на нового власника

 

Брокерські послуги

 

Законотворча діяльність та лобіювання інтересів

 

Консолідація земель сільськогосподарського призначення (формування єдиних масивів)

 

Розділ і об'єднання земельних ділянок

 

Розробка еколого-економічного обґрунтування

 

Експертна грошова оцінка земельної ділянки

 

Комерційні послуги для фермерів

 

Супровід угод, пов'язаних із землею

 

Чому клієнти обирають Земельну спілку України?

 

З послугами для агробізнесу Ви можете ознайомитися на наших сайтах (http://zem.com.ua/ та http://koshyl.wix.com/land-for-garden)

 

Послуги для компаній

 

 

 

 

 

Послуги для громадян

 

 

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.