Огляд новин законодавства за період 26.10 - 02.11.2012р.

 

 

 29.10.2012

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про погодження питання щодо вилучення земельних ділянок із зміною цільового призначення" від 3 жовтня 2012 р. № 823-р

 Міністерству екології та природних ресурсів, Міністерству аграрної політики та продовольства, Державному агентству земельних ресурсів та Державному агентству лісових ресурсів забезпечити в межах своїх повноважень погодження питання щодо надання згоди на вилучення земельних ділянок загальною площею 99,8 гектара (ліси), що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Славутське лісове господарство”, розташованих в межах м. Нетішина Хмельницької області, із зміною цільового призначення для будівництва житла та об’єктів соціально-побутового призначення для жителів зазначеного міста.

 

 Набрання чинності 27.10.2012р.

 

 30.10.2012

Закон України "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік"" від 16 жовтня 2012 року № 5419-VI

 Законом передбачено у межах загального обсягу бюджетних призначень, встановлених у спеціальному фонді державного бюджету Державному агентству земельних ресурсів за бюджетною програмою "Видача державних актів на право приватної власності на землю в сільській місцевості", здійснити перерозподіл видатків державного бюджету шляхом зменшення на 785 тис. гривень видатків розвитку і збільшення на цю ж суму видатків споживання (на оплату праці). Тобто, загальний обсяг витрат державного бюджету не зміниться.

     Зазначені зміни дозволять провести розрахунки з оплати праці з фахівцями, які залучені до виконання заходів з реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру".

 Набрання чинності 30.10.2012 р.

 

31.10.2012

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про здійснення протягом 2012 і 2013 років заходів, пов'язаних з проведенням землевпорядних робіт, оформленням правовстановлюючих документів на земельні ділянки, на яких розміщені дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади" від 17 жовтня 2012 р. № 802-р:

 1. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, іншим центральним органам виконавчої влади, у підпорядкуванні яких перебувають дошкільні, загальноосвітні навчальні заклади, Міністерству фінансів, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям здійснити протягом 2012 і 2013 років заходи, пов'язані з проведенням землевпорядних робіт, оформленням правовстановлюючих документів на земельні ділянки, на яких розміщені дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади.

 2. Державному агентству земельних ресурсів та його територіальним органам забезпечити проведення землевпорядних робіт і оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, на яких розміщені дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, в установленому законодавством порядку.

 3. Міністерству фінансів передбачити відповідні бюджетні призначення для фінансування заходів, передбачених цим розпорядженням.

 Набрання чинності 31.10.2012р.

 

 01.11.2012

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок" від 24 жовтня 2012 р. № 819-р:

 Відповідно до статей 92, 123 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл комунальному підприємству “Донецький регіональний центр поводження з відходами” на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 54,4 гектара (землі сільськогосподарського призначення (рілля), розташованих за межами населених пунктів на території Ясинуватського району Донецької області, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства “Донецьке обласне підприємство по племінній справі в тваринництві”, з подальшим наданням їх підприємству у постійне користування для розміщення регіонального полігона твердих побутових відходів.

 Комунальному підприємству “Донецький регіональний центр поводження з відходами” передбачити у проекті землеустрою розрахунки втрат сільськогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу.

 Набрання чинності 01.01.2012р.

 

 01.11.2012

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про погодження надання водно-болотним угіддям статусу водно-болотних угідь міжнародного значення" від 24 жовтня 2012 р. № 818-р

 

    Цим розпорядженням надається Перелік водно-болотних угідь, яким надається статус водно-болотних угідь міжнародного значення:

Волинська область

Черемське болото

2975,7га

Маневицький район

Закарпатська область

Верхів'я річки Уж

1054га

Великоберезнянський район

Водосховище Форнош

210га

Мукачівський район

Рівненська область

Біле озеро та болото Коза-Березина

8036,5га

Володимирецький район

Болотний масив Сира Погоня

9926га

Рокитнівський район

Болотний масив Сомине

10852га

Сарненський район

 

Набрання чинності 01.01.2012р.

 

01.11.2012

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення земельних торгів" від 12.09.2012  № 559

 Цим наказом затверджується Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення земельних торгів, що додається.

 

 Набрання чинності 02.11.2012р.

 

 01.11.2012

Опубліковано Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції господарської діяльності з проведення робіт із землеустрою та землеоціночних робіт" від 2 жовтня 2012 року № 5394-VI

 Документом скасовується інститут ліцензування господарської діяльності у сфері землеустрою, замість якого запроваджується "сертифікація інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів" шляхом встановлення органом виконавчої влади порядку допуску до здійснення ними цієї діяльності за певними кваліфікаційними вимогами та вимогами щодо наявності у суб’єктів господарювання відповідної матеріально-технічної бази.

 

Встановлюється також, що суб’єкти господарювання, які до набрання чинності цим законом отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою і мають у своєму складі інженера-землевпорядника, який включено до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників, згідно з вимогами цього закону є розробниками документації із землеустрою.

 

 Набрання чинності відбудеться 03.12.2012р.

 

 01.11.2012

Президентом підписано  Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення" від 02.10.2012 № 5395-VI

 Закон скасовує комісії з питань погодження документації із землеустрою, що функціюють при районних державних адміністраціях та міських радах міст обласного значення. Замість цього, встановлюється, що проекти відводу земельних ділянок узгоджуються:

- У всіх випадках - органом земельних ресурсів,

- У випадку, коли на ділянці розташований об'єкт нерухомості або планується розташування такого об'єкта - органом містобудування та архітектури,

- У разі відведення ділянки природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення - природоохоронними органами,

- У разі відведення ділянки історико-культурного значення - органом охорони культурної спадщини,

- У разі відводу земель лісогосподарського призначення - органом лісового господарства,

- У разі відведення земель водного фонду - органом водного господарства.

 

 Станом на 05.11.2012р. не набрав чинності(не опубліковано)

 

Про "Земельну спілку України"

 

 

Асоціація "Земельна Спілка України" (ЗСУ) була заснована в 2004 році групою землевпорядних організацій. Асоціація є недержавною неприбутковою організацією.
 

Клієнти та партнери

 • Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин ВР
 • Міністерство аграрної політики та продовольства
 • Держгеокадастр
 • Міністерство юстиції України
 • Державна реєстраційна служба України
 • Національний Університет біоресурсів і природокористування України
 • Проект USAID АгроІнвест
 • Проект USAID Правова країна
 • United Nations Development Programme (UNDP)
 • Food and Agriculture Organization (FAO)
 • BVVG Bodenverwertungs- und -verwaltungs GmbH
 • Асоціація фермерів та приватних землевласників України
 • Український союз промисловців та підприємців
 • Українська національна іпотечна асоціація
 • Асоціація адвокатів України
 • Український клуб аграрного бізнесу

Змі про нас

Земельна реформа 2021 – дорожня карта запуску ринку землі

Детальніше...

Війна за ринок землі – законопроєкт №2194...

Детальніше...

Зміна підходу до розрахунку нормативної грошової оцінки землі – що зміниться для аграріїв та власників паїв?

Кабінет Міністрів України пропонує затвердити нову уніфіковану методику нормативної грошової оцінки (НГО) земельних ділянок. Відповідний проєкт постанови уряду розміщено на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. AgroPolit.com дізнався думку авторів постанови, землевпорядників та фахівців із земельних питань про причини та наслідки нововведень.

Детальніше...

Голова Держгеокадастру пояснив, що буде з орендою паїв після земельної реформи

Детальніше...

Земля громадам від Президента: де її шукати?

Детальніше...

Роман Лещенко – про передачу державних земель народу, інвентаризацію, корупцію, детінізацію, безоплатну приватизацію

Детальніше...

Держгеокадастр за 2 місяці скоротить 60% працівників

Держгекокадастр за 2 місяці скоротить 60% працівників. Про це під час Всеукраїнського земельного форуму заявив керівник Держгеокадастру Роман Лещенко. 
Детальніше...

Бюджет України-2021: завдання вижити – пошук ресурсів для покриття дефіциту

Детальніше...

Суд заарештував земельні ділянки Андрія Вавриша - "Наші Гроші"

Детальніше...

Що не так із новим податком на землю

Детальніше...

Послуги

Увага!

Земельна спілка України

- не надає безкоштовних консультацій

- не допомагає безкоштовно отримати і оформити землю

- не займається оформленням окремих ділянок площею менше 2,1 га або паїв

- не працює у вихідні і святкові дні

 

Для замовлення послуг звертайтеся за телефонами:

38 098 508 80 00

Наша електронна пошта

office@zsu.org.ua

 

 

Асоціація «Земельна спілка України» надає послуги на території всієї України через мережу з більш ніж 40 представництв і партнерських організацій:

 

Усні консультації

 

Письмові консультації

 

Земельні спори (в тому числі межові). Їх вирішення в суді

 

Оскарження упереджених висновків державних органів щодо документації із землеустрою та оцінки земель

 

Первинна громадська науково-технічна експертиза документації із землеустрою та оцінки земель

 

Безпілотні технології в сільському господарстві

 

Безпілотні технології в промисловості

 

Проект відведення земельної ділянки. Технічна документація із землеустрою

 

Купівля-продаж землі

 

Оптимізація плати за землю

 

Аудит земельної ділянки

 

Підготовка договорів і кошторисів щодо землевпорядних послуг

 

Інвентаризація земель

 

Топозйомка 1:500, 1:2000

 

Представництво інтересів

 

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки

 

Винесення в натуру меж земельної ділянки

 

Зміна цільового призначення (переведення земель)

 

Оформлення договорів оренди землі та їх подовження

 

Переоформлення земельної ділянки на нового власника

 

Брокерські послуги

 

Законотворча діяльність та лобіювання інтересів

 

Консолідація земель сільськогосподарського призначення (формування єдиних масивів)

 

Розділ і об'єднання земельних ділянок

 

Розробка еколого-економічного обґрунтування

 

Експертна грошова оцінка земельної ділянки

 

Комерційні послуги для фермерів

 

Супровід угод, пов'язаних із землею

 

Чому клієнти обирають Земельну спілку України?

 

З послугами для агробізнесу Ви можете ознайомитися на наших сайтах (http://zem.com.ua/ та http://koshyl.wix.com/land-for-garden)

 

Послуги для компаній

 

 

 

 

 

Послуги для громадян

 

 

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.