Головні питання про землю Як перевірити право власності на землю?
З початку 2013 року кожен бажаючий може перевірити право власності на земельні ділянки в Україні. Відкритий доступ до публічної кадастрової карти дав змогу підвищити прозорість даних про характеристики земельних ділянок. 
 
Так, маючи доступ до мережі Інтернет, незважаючи на своє місцезнаходження, будь-хто можете дізнатися чи вірні відомості про місцерозташування, площу, кадастровий номер, цільове призначення, конфігурацію земельних ділянкок. Для цього Вам потрібно скористатися наступним посиланням. Детальна інструкція з використання даного ресурса наведена на сайті «Земельної спілки України» у рубриці «Дорожні карти (покрокові схеми)».
 
Якщо використання Публічної кадастрової карти не підтвердило Ваше право власності на землю або має деякі недоречності (ділянку або її кадастровий номер не знайдено, форма  не відповідає дійсності, місце знаходження помилкове, не правильно вказано цільве призначення або межі ділянки перетинаються з сусідніми та ін) рекоментуємо скористатися функцією «Зворотній зв'язок» http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta. Для цього потрібно заповнити дані про себе та вказати на помилку. У разі якщо проблема не є технічною і не може вирішитися через мережу Інтернет (присвоєння кадастрового номера різним земельним ділянка, виявлення двох і більше власників однієї земеленої ділянки та ін.) потрібно буде звертатися до суду.
 
Вільний доступ до Публічної кадастрової карти дав змогу власникам пересвідчитися у своєму праві власності на земельні ділянки. Оприлюднення даних земельного кадастру викликало багато суперечностей і спорів. Як найшвидше вирішення даної проблеми допоможе Вам зберегти власні нерви та кошти у майбутньому. Оформлення права власності на землю та виправлення можливих недоречностей у судовому порядку чи за допомогою функції «Зворотній зв'язок» допоможе оберегти Вас від шахраїв та різних «чорних схем».
 
 
 
 
© 2016 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

©2019 Ассоциация «Земельный союз Украины»

Все права защищены. Этот веб-сайт является собственностью Ассоциации «Земельный союз Украины».Все исключительные имущественные и неимущественные авторские права на информацию, размещаемую на сайте www.zem.ua принадлежат Ассоциации «Земельный союз Украины» или непосредственному автору этих материалов, если в тексте не указывается другое. Запрещается воспроизведение и использование любой части этого веб-сайта и информации, размещенной на нем, в любом формате, включая графический, электронный, копирование или использование любым другим способом без предварительного письменного согласия Ассоциации «Земельный союз Украины».

 

По вопросам сотрудничества, а также для представителей СМИ т. 098-156-40-40