Шаблони українською Зразок листа орендаря земельної ділянки про відмову від використання переважного права на придбання земельної ділянки

______________________________________
назва підприємства, або ПІБ громадянина),
який є власником земельної ділянки

    

Я, ___________________________________, що є орендарем земельної ділянки з кадастровим номером _________________________ відповідно до договору оренди від «____» _________ _______ року, повідомляю про свою відмову від використання свого переважного права на купівлю земельної ділянки і погоджую продаж Вами земельної ділянки  за ціною та на інших умовах на Ваш розсуд.
 


«_____» _______________року ___________________________Читайте також: Зразок згоди власника земельної ділянки, яка перебуває у користуванні на праві емфітевзису, на використання права переважної купівлі права емфітевзису

 


 

© 2014 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

©2019 Ассоциация «Земельный союз Украины»

Все права защищены. Этот веб-сайт является собственностью Ассоциации «Земельный союз Украины».Все исключительные имущественные и неимущественные авторские права на информацию, размещаемую на сайте www.zem.ua принадлежат Ассоциации «Земельный союз Украины» или непосредственному автору этих материалов, если в тексте не указывается другое. Запрещается воспроизведение и использование любой части этого веб-сайта и информации, размещенной на нем, в любом формате, включая графический, электронный, копирование или использование любым другим способом без предварительного письменного согласия Ассоциации «Земельный союз Украины».

 

По вопросам сотрудничества, а также для представителей СМИ т. 098-156-40-40