Шаблони українською Зразок згоди орендаря земельної ділянки, яка перебуває в оренді, на використання права переважної купівлі земельної ділянки

______________________________________
(назва підприємства, або ПІБ громадянина,
який є власником земельної ділянки)


Я, ______________________________, що є орендарем земельної ділянки з кадастровим номером ________________________ відповідно до договору оренди землі від «____» _________ _______ року, вважаю за потрібне скористатись правом вказаної земельної ділянки за ціною _______________ гривень та на інших умовах, визначених Вами у листі (проекті договору) від ___________________.
Готовий провести перемовини щодо дня та місця укладення вказаного договору купівлі-продажу.

«_____» _________ ______ року ___________________________

Читайте також: Зразок листа орендаря земельної ділянки про відмову від використання переважного права на придбання земельної ділянки


 

© 2014 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

©2019 Ассоциация «Земельный союз Украины»

Все права защищены. Этот веб-сайт является собственностью Ассоциации «Земельный союз Украины».Все исключительные имущественные и неимущественные авторские права на информацию, размещаемую на сайте www.zem.ua принадлежат Ассоциации «Земельный союз Украины» или непосредственному автору этих материалов, если в тексте не указывается другое. Запрещается воспроизведение и использование любой части этого веб-сайта и информации, размещенной на нем, в любом формате, включая графический, электронный, копирование или использование любым другим способом без предварительного письменного согласия Ассоциации «Земельный союз Украины».

 

По вопросам сотрудничества, а также для представителей СМИ т. 098-156-40-40