Шаблони українською Зразок рішення сільської, селищної, міської ради про внесення клопотання до уповноваженого органу виконавчої влади про передачу із державної до комунальної власності земельної ділянки, яка не сформована як об’єкт цивільних прав

_________ рада ___________ району __________ області

 

Рішення

Про внесення клопотання про передачі земельної ділянки

із державної власності до комунальної власності територіальної громади _______________ _____________району __________ області

 

Відповідно до ст. ст. 12, 117, 186-1 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50Закону України «Про Державний земельний кадастр», _____________ рада вирішила:

1. Звернутись до __________________________ (назва органу виконавчої влади, уповноваженого здійснювати розпорядження земельною ділянкою державної власності) з клопотанням про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею _____ га, розташованої на території _____________ ради __________ району ___________________ області у комунальну власність територіальної громади __________________ ______________ району _____________ області для __________________ у орієнтовних межах згідно із додатком.

2. Доручити ___________________ голові від імені _____________ ради в порядку, визначеному чинним законодавством, після отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, забезпечити його розроблення, погодження та подання на затвердження _____________________  (назва органу виконавчої влади, уповноваженого здійснювати розпорядження земельною ділянкою державної власності), а також забезпечити здійснення державної реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

3. Звернутись до __________________________ (назва органу виконавчої влади, уповноваженого здійснювати розпорядження земельною ділянкою державної власності) з клопотанням про передачу земельної ділянки, зазначеної у  пункті 1 цього рішення, із державної власності до комунальної власності територіальної громади __________________ ______________ району _____________ області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань ________.

 

______________ голова               _________________

 

 

© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

©2019 Ассоциация «Земельный союз Украины»

Все права защищены. Этот веб-сайт является собственностью Ассоциации «Земельный союз Украины».Все исключительные имущественные и неимущественные авторские права на информацию, размещаемую на сайте www.zem.ua принадлежат Ассоциации «Земельный союз Украины» или непосредственному автору этих материалов, если в тексте не указывается другое. Запрещается воспроизведение и использование любой части этого веб-сайта и информации, размещенной на нем, в любом формате, включая графический, электронный, копирование или использование любым другим способом без предварительного письменного согласия Ассоциации «Земельный союз Украины».

 

По вопросам сотрудничества, а также для представителей СМИ т. 098-156-40-40