Громадська діяльність Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин підтримав законопроект, розроблений за участю Земельної спілки України
8 жовтня 2013 року на засіданні Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховній Раді України було рекомендовано прийняти за основу проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо формування земельних ділянок та їх державної реєстрації на підставі документації із землеустрою, розробленої до 2013 року)» (реєстр. № 2193а від 03.06.2013).
 
Законопроект розроблений за результатами Всеукраїнського землевпорядного форуму, і направлений на захист громадян, які, через зміни, що відбулись у земельному законодавстві України у 2013 році, не можуть здійснити державну реєстрацію земельних ділянок та отримати їх у власність.
 
Положеннями законопроекту пропонується дозволити громадянам зареєструвати земельні ділянки у Державному земельному кадастрі на підставі вже розроблених технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки.
 

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

©2019 Ассоциация «Земельный союз Украины»

Все права защищены. Этот веб-сайт является собственностью Ассоциации «Земельный союз Украины».Все исключительные имущественные и неимущественные авторские права на информацию, размещаемую на сайте www.zem.ua принадлежат Ассоциации «Земельный союз Украины» или непосредственному автору этих материалов, если в тексте не указывается другое. Запрещается воспроизведение и использование любой части этого веб-сайта и информации, размещенной на нем, в любом формате, включая графический, электронный, копирование или использование любым другим способом без предварительного письменного согласия Ассоциации «Земельный союз Украины».

 

По вопросам сотрудничества, а также для представителей СМИ т. 098-156-40-40