Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Корисна інформація та посилання Нормативи раціонального землекористування

Спеціалізований електронний посібник. Підготовлено Асоціацією «Земельна спілка України» у рамках проекту «Створення та розбудова ресурсного центру та Веб-порталу з прав на землю. Фаза 2», за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «АгроІнвест».
 
Станом на 20 липня 2015 року
 
Цей посібник підготовлено експертами Асоціації «Земельна спілка України».
 
У виданні увага головним чином приділена питанням раціонального землекористування з метою здійснення інформування щодо еколого-ощадливого землекористування задля забезпечення збереження родючості ґрунтів у ринкових умовах.
 
Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають точку зору USAID, проекту «Агроінвест» або уряду США.
 
Передрук даної публікації та окремих матеріалів можливе за згодою Асоціації «Земельна спілка України» та обов’язково повинен містити посилання на веб-портал Асоціації «Земельна спілка України» (www.zem.ua).
 
Завантажити посібник у форматі .doc можна за цим посиланням.
 

Найпопулярніше

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40