Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Корисна інформація та посилання Оптимізація плати за землю

Використання землі в Україні є платним. Формами плати за використання землі є земельний податок та орендна плата.

Найчастіше плата за використання землі є дуже істотною, що не дає можливості максимально вигідно вести бізнес. З одного боку, платежі за землю, хороший стимул для найбільш вигідного використання землі, але з іншого - завищена й економічно не обґрунтована плата за землю робить неможливим ведення бізнесу в умовах тяжкої економічної ситуації.

 

Якщо витрат по використанню землі не уникнути зовсім, то можна їх мінімізувати.

Орендна плата.

Орендна плата за використання земельних ділянок визначається відповідно до ст.288 Податкового кодексу України. При цьому річний розмір орендної плати встановлюється в межах від 3 до 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

Зміна річного розміру орендної плати залежить від затвердження нової нормативної грошової оцінки по населеному пункту і від величини коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується нормативна грошова оцінка.

У зв'язку з постійним збільшенням розміру нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка постійно збільшується в декілька разів, то виникає не виправдано висока орендна плата.

Однак є законні способи для зменшення необґрунтованих витрат по оренді. Якщо правильно підійти до вирішення даного питання, то виплати можуть бути значно знижені.

 

Земельний податок.

Порядок обчислення і сплати земельного податку встановлюється Податковим кодексом України.

Відповідно до законодавства для цілей оподаткування встановлюється нормативна грошова оцінка земельної ділянки з урахуванням коефіцієнта індексації.

Таким чином, виходить, що якщо нормативна грошова вартість ділянки завищена, то виникають високі відрахування з податку на землю.

Отже, зменшення податкових платежів може бути вироблено двома шляхами: перший - це зменшення нормативної грошової оцінки земельної ділянки, другий це - зміна юридичного статусу прав на нерухомість розташовану на ділянці.

Професійний висновок щодо ймовірності оптимізації податкових або орендних платежів, можна зробити тільки на підставі конкретної інформації про земельну ділянку та розташованих на ній об'єктів.

 

Саме тому, з метою економії вашого часу і ресурсів ми пропонуємо вам скористатися нашими послугами по оптимізації.

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії, що мають великий досвід роботи в сфері управління земельними ресурсами, проведуть аналіз документів на Вашу земельну ділянку і підготують пропозиції щодо оптимізації земельних платежів.

Для проведення повного аналізу нам потрібні наступні документи:

1.  Договір оренди.

2.  Довідка статистики.

3.  Стара нормативна грошова оцінка землі.

4.  Також при наявності черговий кадастровий план, кадастрова зйомка в масштабі 1: 2000, топографічна зйомка в масштабі 1: 500, абриси земельної ділянки та інші.

 

Для замовлення послуги звертайтеся за телефонами:

+38 044 384 08 66;

+38 044 384 08 68

Моб. +38 050 698 13 27

Наша електронна пошта

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Найпопулярніше

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40