Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Корисна інформація та посилання Органам місцевого самоврядування: розпорядження публічними землями та рекомендації щодо порядку передачі земель державної власності у комунальну власність У якій формі орган місцевого самоврядування має внести клопотання до органу виконавчої влади про передачу земельної ділянки із державної до комунальної власності, чи потрібно для цього обов’язково приймати рішення на сесії відповідної ради?

Відповідно до частини п’ятої статті 16 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: «від імені та в інтересах територіальних громад права суб'єкта комунальної власності здійснюють відповідні ради».
 
Згідно пунктом 51 частини першої статті 26 вказаного Закону «надання згоди на передачу об'єктів з державної у комунальну власність та прийняття рішень про передачу об'єктів з комунальної у державну власність» належать до питань, які мають вирішуватись виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради.
 
Таким чином, згода чи клопотання про передачу земельної ділянки з державної до комунальної власності має бути викладена у рішенні відповідної сільської, селищної, міської ради.
 
 
 
 
 
 
© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Найпопулярніше

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2019 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40