Відповідно до частини п’ятої статті 16 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: «від імені та в інтересах територіальних громад права суб'єкта комунальної власності здійснюють відповідні ради».
 
Згідно пунктом 51 частини першої статті 26 вказаного Закону «надання згоди на передачу об'єктів з державної у комунальну власність та прийняття рішень про передачу об'єктів з комунальної у державну власність» належать до питань, які мають вирішуватись виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради.
 
Таким чином, згода чи клопотання про передачу земельної ділянки з державної до комунальної власності має бути викладена у рішенні відповідної сільської, селищної, міської ради.
 
 
 
 
Читайте також: За яких умов орган місцевого самоврядування має подати заяву до суду про визнання спадщини відумерлою?
 
 
© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».