Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Огляд земельного законодавства Огляд новин законодавства за період 16.06. - 22.06.2013р

Останні матеріали

•18.06.2013
Указ Президента України "Про невідкладні заходи щодо прискорення здійснення економічних реформ" від 2 червня 2013 року № 327/2013.

Указ видано з метою поліпшення умов для ведення бізнесу, вдосконалення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, прискорення реформування сфери надання адміністративних послуг.
Зокрема в Указі вказано для Кабінету Міністрів України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям - вжити у тримісячний строк у встановленому порядку заходів щодо здешевлення вартості робіт із підготовки земельних ділянок для продажу на земельних торгах, зокрема забезпечити підготовку необхідних змін до актів законодавства та забезпечити за участю органів місцевого самоврядування розроблення та оновлення протягом 2013-2015 років у встановленому порядку містобудівної документації на місцевому рівні.

 
Набрання чинності  18.06.2013р.


•19.06.2013
Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Порядку будівництва та експлуатації бюветів, які входять до складу нецентралізованих систем постачання питної води" від  24.04.2013  № 167. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 травня 2013 р. за № 773/23305.

Наказом затверджено Порядок будівництва та експлуатації бюветів, які входять до складу нецентралізованих систем постачання питної води.
В вказаному Порядку зазначається, що нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт (далі - будівництво) бюветів здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" суб’єктами господарювання, що є власниками або користувачами земельних ділянок, відведених під забудову.
 
Набрання чинності  18.06.2013р.


•21.06.2013
Наказ Фонду державного майна та Мінагрополітики України "Про затвердження Положення про порядок роботи Екзаменаційної комісії" від  10.06.2013  № 805/359. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 червня 2013 р. за № 963/23495.

Наказом затверджено Положення про порядок роботи Екзаменаційної комісії, до повноважень якої належить прийняття рішень про видачу кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів або позбавлення кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів (їх анулювання), що здійснюють оцінку для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства, за спеціалізацією 1.8 "Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства" у межах напряму 1 "Оцінка об’єктів у матеріальній формі" та/або за спеціалізацією 2.3 "Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства" у межах напряму 2 "Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності" або за напрямом 3 "Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства".
 
Станом на 22.06.2013р. не набрав чинності.


•21.06.2013
Наказ Фонду державного майна України "Про затвердження Порядку проведення іспитів керівників суб’єктів оціночної діяльності" від  10.06.2013 № 798. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 червня 2013 р. за № 939/23471.

Наказом затверджено Порядок проведення іспитів керівників суб’єктів оціночної діяльності.
Цей Порядок визначає процедуру складання іспитів керівниками суб’єктів оціночної діяльності, що здійснюватимуть оціночну діяльність за спеціалізацією 1.8 "Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства" у межах напряму 1 "Оцінка об’єктів у матеріальній формі" та/або спеціалізацією 2.3 "Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства" у межах напряму 2 "Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності", та/або керівниками суб’єктів господарювання, які мають намір здійснювати оціночну діяльність за напрямом 3 "Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства" (далі - керівники суб’єктів оціночної діяльності).
 
Станом на 22.06.2013р. не набрав чинності.


•21.06.2013
Наказ Фонду державного майна України "Про затвердження Порядку роботи атестаційно-рецензійної комісії" від  10.06.2013 № 794. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 червня 2013 р. за № 935/23467.

Наказом затверджено Порядок роботи атестаційно-рецензійної комісії.
Цей Порядок поширюється на:
-суб’єктів оціночної діяльності, які мають чинний сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за напрямом 1 "Оцінка об’єктів у матеріальній формі" та/або напрямом 2 "Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності", які мають намір отримати сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за спеціалізацією 1.8 "Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства" у межах напряму 1 "Оцінка об’єктів у матеріальній формі" (далі - спеціалізація 1.8), та/або за спеціалізацією 2.3 "Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства" у межах напряму 2 "Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності" (далі - спеціалізація 2.3);

-суб’єктів господарювання, які мають намір отримати сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за напрямом 3 "Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства" (далі - напрям 3);
-суб’єктів оціночної діяльності, які мають чинний сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за спеціалізацією 1.8 та/або спеціалізацією 2.3 або напрямом 3..
 
Станом на 22.06.2013р. не набрав чинності.


•21.06.2013
Наказ Фонду державного майна України "Про затвердження форми свідоцтва керівника суб’єкта оціночної діяльності" від 10.06.2013  № 793. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 червня 2013 р. за № 934/23466.

Наказом затверджено форму свідоцтва керівника суб’єкта оціночної діяльності.

Станом на 22.06.2013р. не набрав чинності. 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Найпопулярніше

Головні новини

Інформація про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги виконавців робіт із землеустрою: довідник природно-сільськогосподарського районування України

Детальніше...

Структура електронного документу про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги користувачів Земельного порталу України! На нашому сайті оновлено базу земельного законодавства

Детальніше...

Зміни до Земельного кодексу щодо проведення земельних торгів

Детальніше...

Щодо необхідності надання нотаріусам документа про грошову оцінку земельної ділянки та справляння державного мита при посвідченні правочинів щодо відчуження земельних ділянок, які належать юридичним особам

Детальніше...

Щодо оподаткування суборенди земельних ділянок державної або комунальної власності

Детальніше...

Заповнення декларації платника єдиного податку четвертої групи щодо надання відомостей про наявність земельних ділянок

Детальніше...

Про зміни до Податкового кодексу в частині плати за землю та індексацію нормативної грошової оцінки земель

Детальніше...

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2015 рік

Детальніше...

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2018 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40