Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Огляд земельного законодавства Огляд новин законодавства за період 23.06. - 30.06.2013р

Останні матеріали

•    25.06.2013
Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Типового договору оренди водних об’єктів" від 29 травня 2013 р. № 420.

Постановою затверджено Типовий договір оренди водних об’єктів.

 
Набрання чинності  01.07.2013р.


•    21.06.2013
Наказ Фонду державного майна України "Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності" від 10.06.2013  № 796. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 червня 2013 р. за № 937/23469.

Наказом затверджено Порядок ведення Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності, що додається.

Також визнаються такими, що втратили чинність, накази Фонду державного майна України:

від 19 грудня 2001 року № 2355 "Про затвердження Порядку реєстрації фізичних осіб (оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2001 року за № 1092/6283 (зі змінами);

від 9 вересня 2002 року № 1594 "Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16 вересня 2002 року за № 752/7040 (зі змінами);

від 25 травня 2004 року № 995 "Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру суб'єктів оціночної діяльності та надання довідок з нього", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 10 червня 2004 року за № 715/9314 (зі змінами).

Встановлено, що оцінювачі, включені до Державного реєстру оцінювачів, та суб'єкти оціночної діяльності, включені до Державного реєстру суб'єктів оціночної діяльності, автоматично включаються до Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності за тими самими напрямами та спеціалізаціями у межах таких напрямів, за якими вони були включені до Державного реєстру оцінювачів та Державного реєстру суб'єктів оціночної діяльності відповідно.

Документи оцінювачів (суб'єктів оціночної діяльності), зазначених у пункті 3 цього наказу, не потребують приведення у відповідність до вимог, установлених розділом V Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого цим наказом.

Набрання чинності 27.06.2013р.


•    27.06.2013
Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України "Про внесення змін до Регламенту погодження Мінприроди України надання надр у користування" від 17.06.2013  № 266. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 червня 2013 р. за № 1050/23582.

Наказом  внесено зміни до Регламенту погодження Мінприроди України надання надр у користування, затвердженого наказом Мінприроди України від 26 липня 2011 року № 262.
Зокрема пункт 8  вказаного Регламенту викладено в такій редакції:
«8. Попередній розгляд документів, які надійшли від суб'єктів господарювання, здійснюють державні екологічні інспекції в областях, містах Києві та Севастополі, Державна Азовська морська екологічна інспекція, Державна Азово-Чорноморська екологічна інспекція, Державна екологічна інспекція Північно-Західного регіону Чорного моря, Республіканський комітет Автономної Республіки Крим з охорони навколишнього природного середовища (далі - Інспекції)»

Станом на 30.06.2013р. не набрав чинності.


 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Найпопулярніше

Головні новини

Інформація про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги виконавців робіт із землеустрою: довідник природно-сільськогосподарського районування України

Детальніше...

Структура електронного документу про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів

Детальніше...

До уваги користувачів Земельного порталу України! На нашому сайті оновлено базу земельного законодавства

Детальніше...

Зміни до Земельного кодексу щодо проведення земельних торгів

Детальніше...

Щодо необхідності надання нотаріусам документа про грошову оцінку земельної ділянки та справляння державного мита при посвідченні правочинів щодо відчуження земельних ділянок, які належать юридичним особам

Детальніше...

Щодо оподаткування суборенди земельних ділянок державної або комунальної власності

Детальніше...

Заповнення декларації платника єдиного податку четвертої групи щодо надання відомостей про наявність земельних ділянок

Детальніше...

Про зміни до Податкового кодексу в частині плати за землю та індексацію нормативної грошової оцінки земель

Детальніше...

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2015 рік

Детальніше...

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2018 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40