Публічна кадастрова карта

База земельного законодавства

База земельних ділянок

Законодавство: огляди, коментарі

Питання - відповіді

Господарство: дім, сад, город

Покрокові схеми

Фермерство: створення, ведення, оподаткування

Шаблони документів

Корисна інформація та посилання

Захист прав на землю

Відеоматеріали по земельних відносинах

Захист прав на землю Захист прав на землю Зразок листа - вимоги громадянина – орендодавця до орендаря про сплату навиплаченої орендної плати

___________________________________________
(назва підприємства – орендаря)

     Згідно із Державним актом на право власності на земельну ділянку Серія ______ № __________________ від ______________________, зареєстрованим в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за №
______________________________, я, _________________________________________ є власником земельної ділянки загальною площею __________________ га з кадастровим номером _______________________________, яка розташована на території ___________________________ ради ____________ району ________________ області (далі – земельна ділянка).
Згідно із договором оренди землі від «______» ________ _____ року, зареєстрованим ____________________________________________________ (назва органу. що здійснив державну реєстрацію договору) «_______» __________ ______ року (дата реєстрації) за № __________ (далі – договір оренди землі), земельна ділянка була передана мною в оренду Вашому підприємству.
Пунктом ______ договору оренди землі за користування земельною ділянкою була установлена орендна плата у розмірі _________________ гривень на ___________.
Згідно з пунктом _________ договору орендна плата має сплачуватись орендарем орендодавцю _________________________________________ (вказати строки сплати згідно з договором, наприклад, щорічно, не пізніше 1 листопада).
Проте орендна плата за ________ рік мені не виплачена.
Відповідно до пункту «в» частини першої  статті  96 Земельного кодексу України: «землекористувачі зобов'язані: … своєчасно сплачувати земельний податок або орендну плату».
Згідно із статтею 24 Закону України «Про оренду землі»: «орендодавець має право вимагати від орендаря: … своєчасного внесення орендної плати».
Зважаючи на викладене, прошу негайно виплатити мені орендну плату у розмірі _______________________.

«_____» ____________ _______ року __________________ ______________
    (підпис)    (ПІБ)

 

 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

 

 

Найпопулярніше

Консультації

 

Послуги для фізосіб

 

Послуги для бізнесу

 
 

Продати земельну ділянку

 

© 2018 Асоціація «Земельна спілка України»

Всі права захищені. Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України». Всі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті www.zem.ua належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цього веб-сайту та інформації, розміщеної на ньому, в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання будь-яким іншим способом без попередньої письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
 

З питань співпраці, а також для представників ЗМІ т. 
098-156-40-40