Голова Держгеокадастру про нормативно-грошову оцінку землі: Це "фейк", ніхто нічого не робив

Категорія: Актуальне інтерв'ю
Голова Держгеокадастру Роман Лещенко заявив, що нормативно-грошову оцінку землі у 2018 році ніхто не проводив, за його словами, це була " ще одна фейкова історія, на якій вивели гроші".
 
Про це він сказав в інтерв'ю Економічній Правді.
 
"Окремо хочу сказати про нормативно-грошову оцінку землі, проведену за програмою земельної реформи у 2018 році. Хочу подякувати Арсену Борисовичу Авакову та Антону Геращенку, які посприяли проведенню обшуків в Інституті землеустрою та Інституті охорони ґрунтів.
 
Правоохоронці вивезли чотири буси документів, і Міністерство внутрішніх справ уже має підтвердження, що понад 190 млн грн державних коштів вивели через Інститут землеустрою", - розповів Лещенко.
 
"У 2018 році ніякого аналізу ґрунтів ніхто не проводив. Це була ще одна фейкова історія, на якій вивели гроші. Я розумію, що це вас шокує", - підкреслив він.
 
На питання, чи буде проводитись нормативно-грошова оцінка заново, голова Держгеокадастру відповів: 
 
"Ми її оцінку уніфікуємо з МЕРТ у єдину систему координат, яка прив'язана до бонітету, ґрунтово-кліматичних змін. Зараз консультуємося з аграріями і до кінця року представимо нормативно-грошову оцінку, яка відповідає реаліям сьогодення, а не фейковим даним.
 
При цьому ми робимо відповідну постанову про нормативно-грошову оцінку. Але ви повинні розуміти, що та нормативно-грошова оцінка, за якою ми зараз живемо, це фейкова історія з кримінальним бекграундом з 2018 року".
 
ЕП