Безкоштовна реєстрація земельних ділянок у кадастрі

Відповідно до прийнятого Верховною Радою України Закону України від 05 червня 2014 року № 1325-VII з 03 липня 2014 року відмінена плата за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них.

Якщо вам потрібно внести відомості до Державного земельного кадастру чи зміни до уже існуючих, подавати квитанцію про оплату не потрібно.

Увага!
Будь-які вимоги оплатити послуги щодо внесення відомостей до ДЗК є незаконними та ви можете оскаржувати їх.
Читайте також: Колективна власність на землю 

© 2014 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.