Істотні умови договору оренди землі. На що власнику земельної ділянки слід звернути увагу при укладенні договору оренди. Об'єкт оренди

В договорі оренди земельна ділянка, що передається в оренду має бути чітко визначена.

Треба вказати розмір земельної ділянки, її місце розташування. Обов’язковим є також зазначення в договорі кадастрового номеру земельної ділянки. Якщо ж кадастровий номер до цього часу земельній ділянці не присвоєний, покрокову схему необхідних дій для його присвоєння можна завантажити на сайті zem.ua

Чинне земельне законодавство не передбачає можливості передавати в оренду частину земельної ділянку. Для того, щоб провести таку операцію, вказану частину треба сформувати в окрему земельну ділянку шляхом здійснення поділу. Покрокова схема поділу земельної ділянку також знаходиться на сайті zem.uaЧитайте також: Істотні умови договору оренди землі. На що власнику земельної ділянки слід звернути увагу при укладенні договору оренди. Переважне право орендаря на отримання орендованої земельної ділянки у власність.


 

© 2014 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.