ЗЕМЛЮ - ФЕРМЕРУ: Особливості створення та діяльності фермерських господарств. Основні питання набуття земельних ділянок: приватизація, оренда, емфітевзис тощо

Спеціалізований електронний посібник. Підготовлено Асоціацією «Земельна спілка України» у рамках проекту «Створення та розбудова ресурсного центру та Веб-порталу з прав на землю», за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «АгроІнвест».

Станом на 31 грудня 2014 року


Цей посібник підготовлено експертами Асоціації «Земельна спілка України».

У виданні увага головним чином спрямована на роз’яснення актуальних питань у сфері земельних відносин, які виникають під час ведення фермерського господарства. Також у посібнику надано зразки документів, покрокові схеми щодо вирішення питань, що виникають у сфері земельних відносин.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають точку зору USAID, проекту «Агроінвест» або уряду США.

Передрук даної публікації та окремих матеріалів можливе за згодою Асоціації «Земельна спілка України» та обов’язково повинен містити посилання на веб-портал Асоціації «Земельна спілка України» (www.zem.ua).


ЗМІСТ

1. ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
2. ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ
2.1. Статут фермерського господарства
2.2. Договір оренди землі
2.3. Договір про внесення змін до договору оренди землі
2.4. Зразок листа орендодавця орендарю про надання згоди на передачу орендованої земельної ділянки у суборенду
2.5. Договір про надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис)
2.6. Договір купівлі-продажу права користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис)
2.7. Договір міни земельних ділянок
2.8. Договір про встановлення земельних сервітутів на право проходу, проїзду по земельній ділянці
2.9. Договір суборенди земельної ділянки
3. ПОКРОКОВІ СХЕМИ
3.1. Покрокова схема отримання громадянином в оренду земельної ділянки із земель державної та комунальної власності для ведення фермерського господарства
3.2. Покрокова схема безоплатної приватизації членом фермерського господарства земельної ділянки, яка передана в оренду фермерського господарства для ведення товарного сільськогосподарського виробництва


Повний зміст даного посібника можна завантажити за цим посиланням.

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.