Істотні умови договору оренди землі. На що власнику земельної ділянки слід звернути увагу при укладенні договору оренди. Умови збереження стану об'єкта оренди.

Збереження корисних властивостей ґрунтів земельної ділянки – питання дуже болюче для нашого сільського господарства.

Часто, отримуючи земельну ділянку в оренду (особливо короткострокову) орендар зацікавлений лише у тому, щоб отримати від її використання найбільший матеріальний зиск, нехтуючи збереженням її якісних характеристик. На жаль, у договорах оренди сторони не фіксують стан земельної ділянки, а тому перевірити добросовісність орендаря з цих питань дуже важко.Читайте також: Істотні умови договору оренди землі. На що власнику земельної ділянки слід звернути увагу при укладенні договору оренди. Умови повернення земельної ділянки орендодавцеві.
© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.