Цільове призначення земельної ділянки зазначається у договорі відповідно до документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку.
Цільове призначення земельної ділянки визначається і змінюється виключно органами державної влади в установленому порядку і сторони не можуть його змінити у договорі оренди. Але у договорі можуть бути визначені умови використання земельної ділянки. Наприклад, можна визначити, яку саме господарську діяльність може проводити на ній орендар. Зокрема, товарне сільськогосподарське виробництво – річ багатогранна, вона включає і вирощування сільськогосподарської продукції, і експлуатацію тваринницьких ферм.
Погодьтесь, форми кардинально різні. І для того, щоб уникнути в майбутньому спорів стосовно форми господарювання на орендованій землі, всі питання доцільно зняти шляхом узгодження відповідного положення у договорі оренди. Можна також обмежити перелік сільськогосподарських культур, які можуть вирощуватись на ділянці, виключивши культури, які надміру виснажують її родючість тощо.
© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».