Істотні умови договору оренди землі. На що власнику земельної ділянки слід звернути увагу при укладенні договору оренди. Умови використання та цільове призначення земельної ділянки, яка передається в оренду.

Цільове призначення земельної ділянки зазначається у договорі відповідно до документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку. 
 
Цільове призначення земельної ділянки визначається і змінюється виключно органами державної влади в установленому порядку і сторони не можуть його змінити у договорі оренди. Але у договорі можуть бути визначені умови використання земельної ділянки. Наприклад, можна визначити, яку саме господарську діяльність може проводити на ній орендар. Зокрема, товарне сільськогосподарське виробництво – річ багатогранна, вона включає і вирощування сільськогосподарської продукції, і експлуатацію тваринницьких ферм. 
 
Погодьтесь, форми кардинально різні. І для того, щоб уникнути в майбутньому спорів стосовно форми господарювання на орендованій землі, всі питання доцільно зняти шляхом узгодження відповідного положення у договорі оренди. Можна також обмежити перелік сільськогосподарських культур, які можуть вирощуватись на ділянці, виключивши культури, які надміру виснажують її родючість тощо.
 
 
 
 
 
 
© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.