Істотні умови договору оренди землі. На що власнику земельної ділянки слід звернути увагу при укладенні договору оренди. Умови і строки передачі земельної ділянки орендарю.

В переважній більшості випадків передача земельної ділянки орендодавцем орендарю відбувається одночасно з укладенням договору оренди землі. Але трапляються випадки, коли для передачі земельної ділянки сторонам необхідно виконати певні умови. Наприклад, власник має зібрати посіяний на земельній ділянці врожай або звільнити земельну ділянку від тимчасових споруд. 
 
Певні дії можуть вчинятись і орендарем. Це може бути, наприклад, внесення завдатку в рахунок орендної плати. Усі ці умови слід зазначати у договорі для того, щоб у майбутньому уникнути непорозумінь. Це все доцільно зазначити у договорі оренди.
 
Законом України «Про оренду землі» передбачена обов’язковість передачі земельної ділянки орендодавцем орендарю за актом приймання-передачі. Такий акт часто складають формально, не дивлячись на його зміст. Але в цьому акті не заважає зафіксувати стан земельної ділянки, а також те, що такий стан задовольняє орендаря. 
 
 
 
 
 
 
© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.