Істотні умови договору оренди землі. На що власнику земельної ділянки слід звернути увагу при укладенні договору оренди. Відповідальність сторін. Розірвання договору в односторонньому порядку

Розірвання договору в односторонньому порядку є дієвим засобом відповідальності за невиконання зобов’язання за договором оренди землі.
 
Але для того, щоб цей засіб діяв, слід дуже ретельно підходити до формулювань відповідного положення договору. Зокрема, необхідно чітко визначити:
- підставу розірвання договору,
- перелік дій, які має здійснити уповноважена сторона для розірвання договору.
 
Для прикладу, відповідне положення можна сформулювати таким чином:
«У разі дворазового порушення встановлених договором строків виплати орендної плати орендодавець має право розірвати цей договір в односторонньому порядку, повідомивши про це орендаря цінним листом з описом вкладення та повідомлення про вручення. У такому випадку днем розірвання договору є день отримання орендарем вказаного повідомлення орендодавця».
 
 
 
 
 
 
© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.