Оновлено Довідник показників середньої (базової) вартості земель населених пунктів

Фахівцями Державного агентства земельних ресурсів України проведено оновлення Довідника показників середньої (базової) вартості земель населених пунктів станом на 1 жовтня 2012 року.

 Для зручності використання наведених у Довіднику відомостейв оновленій версії Довідника показникисередньої (базової) вартості земель населених пунктів наведено у розрізі окремих регіонів.

 

 Крім того, по містах із спеціальним адміністративним статусом (м. Київ та м. Севастополь) та Одеському регіону інформацію щодо нормативної грошової оцінки земель населених пунктів розширено: крім показників середньої (базової) вартості земель населених пунктів у Довіднику вперше наведено дату та номер рішення місцевої ради про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту, розрахункову площу та чисельність населення, кошторисну вартість робіт, значення регіональних та зональних коефіцієнтів оцінки.

 Довідник доповнено загальними даними, у яких наведено коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки по роках, та актуальною графічною інформацією про стан проведення нормативної грошової оцінки у регіонах України.

 Держземагентство України планує проводити поетапне оновленням даних Довідника в розширеному вигляді по всіх регіонах України.

Завантажити Довідник можна на сайті Держземагентства (http://www.dazru.gov.ua) у розділі "Ринок та оцінка земель" або тут

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.