Відомості про власника землі

Надання інформації про суб'єкта речового права у Державному земельному кадастрі

 

Опис послуги

Згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції» інформація про власників та користувачів земельних ділянок по всій території України є відкритою. Це дозволяє здійснювати громадський контроль за використанням та обігом земель в Україні.

Отримати відомості онлайн

Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис, BankID

 

Як отримати послугу?

Подати запит на отримання відомостей про права власності на земельну ділянку через портал електронних сервісів Держгеокадастру. В запиті вказати кадастровий номер земельної ділянки, на яку Ви бажаєте отримати інформацію. Після чого на екран буде виведено інформацію про право власності та речові права на земельну ділянку, щодо якої було зроблено запит.

 

Строки надання послуги

Невідкладно після відправлення запиту

 

Вартість послуги

Безкоштовна

 

Результат послуги

Отримання відомостей про права власності на земельну ділянку

 

Відповідальний орган

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, органи місцевого самоврядування

 

Нормативна база

Закон України "Про Державний земельний кадастр"

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції»

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.