Дозвіл на розроблення документації із землеустрою

Прийняття рішення щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (в частині подання клопотання про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою)

Опис послуги

Надання у користування земельної ділянки здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Розроблення такої документації здійснюється на підставі дозволу, для отримання якого слід подати клопотання через електронний кабінет “Е-сервіси”.

Подати клопотання

Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис, Bank ID 

Як отримати послугу?

Подати клопотання про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою особисто через електронний кабінет “Е-сервіси”.

Строки надання послуги

30 календарних днів з дня реєстрації клопотання.

Вартість послуг

Безоплатно

Результат послуги

Дозвіл на розроблення документації із землеустрою

Відповідальний орган

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

Нормативна база

Земельний Кодекс України

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.