Як виправити помилки стосовно земельних ділянок у Держгеокадастрі...

Кабінет Міністрів України схвалив постанову, яка регулює проведення інвентаризації земельних ділянок.
 
При виявленні помилок під час проведення інвентаризації, допущених у відомостях Державного земельного кадастру щодо меж земельних ділянок, на кадастрових планах відповідних земельних ділянок зазначаються виправлені відомості про них. 
 
Про це йдеться у постанові «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», яку схвалив Кабінет міністрів України.
 
У постанові зазначено, що підставою для проведення інвентаризації земель є рішення власників (розпорядників) земельних ділянок або рішення сільських, селищних, міських рад.
 
Інвентаризація масиву земель сільськогосподарського призначення, не менш як 75 відсотків земель якого належить одній або декільком особам на праві власності або користування, може проводитися за відсутності рішення відповідного органу влади чи місцевого самоврядування.
 
За результатами проведення інвентаризації земель виконавцями розробляється технічна документація. При цьому при виявленні помилок, допущених у відомостях Державного земельного кадастру щодо меж земельних ділянок та/або інших відомостей про земельні ділянки, на кадастрових планах відповідних земельних ділянок зазначаються виправлені відомості про них,  а саме, існуючі межі земельних ділянок, координати поворотних точок меж та пропозиції щодо  виправлення меж земельних ділянок, проектні координати поворотних точок меж земельної ділянки.
 
При цьому кадастрові плани земельних ділянок, помилки у відомостях Державного земельного кадастру, щодо яких виправляються, мають бути погоджені з власниками таких ділянок до внесення змін до кадастру.
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.