Чи має права місцева рада встановити своїм рішенням форму графічних матеріалів, які зобов’язаний подати громадянин разом із клопотанням про безоплатну передачу йому земельної ділянки

Частиною шостою статті 118 Земельного кодексу України передбачено, що до клопотання про безоплатну передачу земельної ділянки у власність громадянин додає графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки. 
 
Форма таких матеріалів ані Земельним кодексом України, ані іншими нормативно-правовими актами  не визначена, як не встановлено ними і повноважень жодного органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування щодо встановлення ним такої форми. Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
 
Враховуючи наведене, форма графічних матеріалів,  на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, які мають додаватись громадянином до клопотання про безоплатну передачу йому земельної ділянки, може визначатись вказаним громадянином на власний розсуд.
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2020 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.