Чи можна передати із державної до комунальної власності і навпаки земельну ділянку без кадастрового номера?

Ні, відповідно до частини першої статті 117 Земельного кодексу України у рішеннях органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки із державної в комунальну власність чи навпаки має бути зазначений кадастровий номер земельної ділянки.
 
Крім того, відсутність кадастрового номеру зробить неможливим здійснення державної реєстрації права власності територіальної громади на земельну ділянку.
 
У разі, якщо земельна ділянка є сформованою (тобто вона вже передавалась у користування), але у неї відсутній кадастровий номер, присвоєння їй кадастрового номера здійснюється на підставі технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 
Якщо земельна ділянка не сформована, необхідно розробити проект землеустрою щодо її відведення.
 
 
 
 
 
Читайте також: Чи можна передати з державної до комунальної власності і навпаки земельну ділянку, яка перебуває в оренді без згоди орендаря?
 
 
 
© 2015 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».