Держгеокадастр

На початку 2018 року Кабінет Міністрів ініціював передачу земель сільськогосподарського призначення державної власності, що перебували за межами населених пунктів, у комунальну власність ОТГ.

Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко звернувся до народних депутатів з проханням підтримати законопроект, що передає державні землі сільськогосподарського призначення в управління ОТГ.

Переможці тендерів на проведення державної інвентаризації земель в Україні не можуть виконати взяті на себе зобов’язання.  7 вересня, під час зустрічі з керівництвом Держгеокадастру, значна частина підрядників визнали, що до 21 вересня не зможуть завершити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», головними управліннями Держгеокадастру в областях (далі – головні управління) здійснюється передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ).

Члени родин бійців, які загинули під час виконання бойових дій на Сході, мають бути забезпечені земельними ділянками насамперед.

Представники Держгеокадастру та підвідомчих підприємств взяли участь у засіданні робочої групи з питання створення Національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД).

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 
feed-image