Держгеокадастр

Про це розповів перший заступник Голови Держгеокадастру Анатолій Мірошниченко під час пресконференції на тему «Дорожня карта земельної реформи в Україні. Розвиток економіки», яка відбулася 29 січня 2021 року у м. Києві за участю Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка, експерта з питань управління земельними ресурсами Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS) Сергія Кубаха, доцента Київської школи економіки, експерта із земельних питань Олега Нів’євського та керівника аналітичного напрямку Центру економічного відновлення, радника Прем’єр-міністра України Дмитра Ливча.

Укористувачів Публічної кадастрової карти з’явилась можливість отримувати інформацію про межі охоронних зон газотранспортної системи України (Шар – Охоронні зони газо-транспортної системи).

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 5 січня 2021 р. № 6-р передав державну установу «Інститут охорони ґрунтів України» до сфери управління Держгеокадастру.

На кінець 2020 року, Держгеокадастр, як і було обіцяно, передав із державної власності у комунальну власність 1 251 територіальної громади понад 2 млн млн га земель сільськогосподарського призначення.

Держгеокадастр надає доступ до нового набору інформаційних даних – «Охоронні зони ГТС» (газотранспортна система). Ця інформація перебуває у відкритому доступі та надається профільною установою – ТОВ «Оператор газотранспортної системи України».

Засідання відбувалося із врахуванням карантинних заходів та обмежень у режимі відеоконференції. Участь у заході взяли заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Т.Висоцький, в.о.Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру О.Пінчук, заступники Голови Держгеокадастру та інші члени колегії Держгеокадастру, керівники структурних підрозділів апарату Держгеокадастру, керівники ГУДів.

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 
feed-image