Держгеокадастр

Реєстрація земельними реєстраторами з 3 липня 2020 року буде відбуватися за принципом екстериторіальності. 

“Громадськість отримає безпрецедентно широкі повноваження із контролю за діяльністю Держгеокадастру”, — про це під час засідання Громадської ради при Держгеокадастрі, яке відбулось 24 червня, заявив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.
 
Участь у заході взяли також Перша заступниця Голови Держгеокадастру Юлія Мороз, асоційовані члени ради на чолі з Головою Михайлом Грибковим та представники громадськості.

З огляду на технічні проблеми із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок в деяких регіонах нашої держави, тимчасово призупинено функціонал Державного земельного кадастру щодо екстериторіальності.

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 7 квітня 2020 №642 визнано таким, що втратив чинність наказ Державного комітету України по земельних ресурсах від 4 січня 2005 року № 1 «Про затвердження Порядку видачі та анулювання спеціальних дозволів на зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) земельних ділянок».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 455 «Деякі питання реалізації пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок», яка наула чинності 10.06.2020, стартував пілотний проєкт із запровадження здійснення державної реєстрації земельних ділянок за принципом екстериторіальності.

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 
feed-image