23 липня 2015 року Земельна спілка України провела прес-конференцію – круглий стіл «Земельна реформа в Україні: Якою має бути кінцева мета?»

23 липня 2015 року асоціацією «Земельна спілка України» було організовано та проведено прес-конференцію – круглий стіл на тему «Земельна реформа в Україні: Якою має бути кінцева мета?». Круглий стіл було проведено у Інформаційному агентстві «Лігабізнесінформ».

Дану прес-конференцію – круглий стіл було проведено з метою широкого публічного обговорення стратегічних земельних питань. Зокрема, під час цього засідання обговорювалися наступні питання: яку модель земельних відносин має обрати Україна та яким чином забезпечити ефективні прозорі механізми поетапного врегулювання земельних відносин, з метою покращення умов, ефективності та фінансування ведення сільськогосподарського виробництва, забезпечення сталого використання земельних ресурсів України, а також сприяння розвитку сільських територій уникнувши негативних соціальних процесів?

Також в рамках круглого столубуло розглянуто варіанти політики, визначені у базових матеріалах, розроблених Робочою підгрупою 3.1 «Земельна реформа» під час роботи над проектом Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки.

 

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації