25 вересня 2015 року Асоціацією «Земельна спілка України» проведено круглий стіл «Проблеми малих та середніх сільгоспвиробників у галузі земельних відносин. Напрями вирішення».

Земельною спілкою України було організовано та проведено круглий стіл з питань визначення шляхів законодавчого врегулювання найбільш актуальних проблем земельних відносин на тему: «Проблеми малих та середніх сільгоспвиробників у галузі земельних відносин. Напрями вирішення».

 

В рамках круглого столу були обговорені наступні питання:

- які проблеми земельного законодавства є вадою для агровиробників?

- як можна оцінити результати земельної реформи, яка проводиться в Україні?

- обговорення положень Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства і сільських територій в Україні на 2015-2020 роки.

- як впровадження положень Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства і сільських територій в Україні на 2015-2020 роки вплине на діяльність малих та середніх сільгоспвиробників?

- чи стане ринок сільськогосподарських земель поштовхом для розвитку села?

- що має зробити держава для того, щоб спростити оформлення сільськогосподарських земель?

- яку модель регулювання обороту сільськогосподарських земель має впровадити українська держава - вільний обіг земель чи жорстке державне регулювання?

 

У круглому столі взяли участь експерти земельного права, провідні землевпорядники, науковці, представники державних органів і органів місцевого самоврядування.

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації