Правоохоронні органи

Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позовну  заяву Новомосковської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області до суб’єкта господарювання про скасування державної реєстрації права оренди та витребування земельної ділянки вартістю 35,9 млн грн.

Господарським судом Тернопільської області задоволено позов Кременецької окружної прокуратури до товариства з обмеженою відповідальністю про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки площею 8,64 га вартістю понад 76 млн грн.

До суду скерували обвинувальний акт стосовно виконувача обов’язків начальника територіального відділу Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області за фактом вимагання та одержання 10 тис дол США неправомірної вигоди.

Офіс Генерального прокурора у Верховному Суді довів незаконність перебування в користуванні суб’єкта господарювання частини донної поверхні Бузького лиману, яка належить до внутрішніх морських вод України.

Олександрійська окружна прокуратура Кіровоградської області в судовому порядку зобов’язала рибогосподарську компанію повернути з протиправного користування Іскрівське водосховище разом з самовільно зайнятими земельними ділянками водного фонду загальною площею 723 га вартістю 351 млн грн.

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 
feed-image