Правоохоронні органи

За процесуального керівництва Теофіпольського відділу Волочиської окружної прокуратури колишньому сільському голові повідомлено про підозру за фактами замаху на розтрату майна та службового підроблення.

Органами прокуратури Вінниччини забезпечено реальне виконання рішення апеляційного суду за позовом прокуратури про припинення незаконного користування 7 га землі вартістю майже 900 тис грн.

Новоайдарським районним судом Луганської області задоволено позовну заяву Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області в інтересах держави про розірвання 6 договорів оренди земельних ділянок загальною площею 217 га вартістю понад 10 млн грн та повернення їх у розпорядження держави.

Господарський суд Вінницької області задовольнив позов Калинівської місцевої прокуратури (нині – Хмільницька окружна прокуратура) в інтересах держави в особі Хмільницької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення безпідставно збережених коштів орендної плати за землю.

Кіровоградською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо одного із сільських голів Бобринецького району за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення.

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 
feed-image