Правоохоронні органи

Києво-Святошинською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього голови однієї із сільських рад Бучанського району за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення.

Верховним Судом залишено право постійного користування земельною ділянкою рекреаційного призначення площею понад 1 га за комунальним некомерційним підприємством «Солотвинська обласна алергологічна лікарня».

Пред’явлено позов до Господарського суду Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Вербківської сільської ради Павлоградського району, за участі третьої особи – Головного  управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області до товариства з обмеженою відповідальністю про витребування  із незнаного володіння та користування земельної ділянки площею 105,68 га вартістю майже 191 млн грн.

Господарським судом Львівської області задоволено позов прокуратури до товариства з обмеженою відповідальністю про витребування земельної ділянки вартістю понад 7 млн грн з чужого незаконного володіння та скасування запису про державну реєстрацію права власності.

За позовом Конотопської місцевої прокуратури Сумської області судом прийнято рішення про припинення оренди, повернення земельної ділянки площею 47 га вартістю 9,4 млн грн державі та стягнення з недобросовісного орендаря заборгованості в сумі 426 тис грн.

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 
feed-image