Правоохоронні органи

Рішенням господарського суду Рівненської області задоволено позов Сарненської місцевої прокуратури про визнання недійсним договору оренди та повернення земельних ділянок загальною площею понад 402 га вартістю 142,8 млн грн у комунальну власність.

Прокуратура Київщини забезпечила виконання рішення Верховного Суду, яким державі повернуто 12 га земель водного фонду вартістю 222 млн грн.

Повідомлено про підозру колишньому голові одного з колективних сільськогосподарських підприємств у привласненні майна в особливо великих розмірах.

Верховний Суд підтвердив законність судових рішень, якими задоволено позов прокурора про розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду площею понад 1200 кв м на березі Азовського моря, яка відноситься до земель рекреаційного та оздоровчого призначення, розташована безпосередньо біля урізу води і була надана для розміщення пляжного устаткування без права капітальної забудови.

В рамках представницьких повноважень прокурори у Верховному Суді захистили право держави на землі Національного музею народної архітектури та побуту України в Пирогові та вживають заходів з недопущення забудови земель історико-культурного призначення. 

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 
feed-image