Правоохоронні органи

Викрито організоване злочинне угруповання, яке спеціалізувалося на оборудках із землями лісового фонду України. Їх дії кваліфіковано як шахрайство, заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення.

Повідомлено про підозру одному з діючих керівників управління Держгеокадастру на Чернігівщині у службовій недбалості. Наразі вирішується питання про обрання посадовцю запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Немирівською окружною прокуратурою Вінницької області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно головного агронома одного з фермерських господарств Погребищенської територіальної громади за фактом самовільного захоплення земельних ділянок історико-культурного призначення.

Господарський суд Волинської області задоволив позов обласної прокуратури в інтересах Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України до державного підприємства «ГрінЕнерго» та одного з господарських товариств області про повернення у користування державному підприємству 5,3 тис га земель сільськогосподарського призначення ринковою вартістю 1,2 млрд грн.

Рішенням Господарського суду Львівської області за позовом Львівської обласної прокуратури припинено неправомірне використання та повернуто у власність держави майже 17 га земель вартістю понад 18,6 млн грн.

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 
feed-image