Вимагають повернути громаді земельну ділянку вартістю понад 2 млн грн

Новомосковська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах держави про скасування записів державного реєстратора та зобов’язання товариства з обмеженою відповідальністю повернути земельну ділянку вартістю понад 2 млн грн територіальній громаді.
 
У 2019 році державним реєстратором за товариством з обмеженою відповідальністю зареєстровано право власності на торгові павільйони площею понад 505 кв м, побудовані в центрі міста Новомосковська. При цьому, ні дозвільних документів на будівництво об’єкту нерухомості, ні правовстановлюючих документів на земельну ділянку комунальної власності, розташовану під нежитловою будівлею, підприємство не отримувало. Крім цього, земельна ділянка перебуває в охоронній зоні водопровідних комунікацій та охоронній зоні земель транспорту. Таким чином, фактично узаконено право приватної власності товариства на самочинно збудоване приміщення.
 
Окрім того, триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом внесення службовими особами вказаного підприємства завідомо недостовірних відомостей до офіційних документів.
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації