Територіальній громаді м. Черкаси повернуто земельну ділянку в межах заповідної території

Соснівським районним судом м.Черкаси задоволено позов Черкаської місцевої прокуратури та визнано незаконним і скасовано рішення Черкаської міської ради про передачу в приватну власність земельної ділянки зони зелених насаджень в межах заповідної території «Черкаські берегові схили» у Черкаському мікрорайоні «Соснівка» вартістю близько півмільйона гривень, з припиненням державної реєстрації речового права, що матиме наслідком її повернення в розпорядження територіальної громади.
 
З’ясовано, що незважаючи на наявні містобудівні обмеження щодо спірних земельних ділянок, що підтверджуються Генеральним планом міста, Черкаською міською радою прийнято незаконне рішення про їх надання у приватну власність громадянам для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд.
 
Варто зауважити, що на цей час у суді розглядається ще 2 позовні заяви за вказаними фактами. Робота прокуратури щодо встановлення наявності підстав для представництва інтересів держави у подібних правовідносинах триває.  
 
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації