Припинено схему привласнення лісів у Київській області

Викрито організоване злочинне угруповання, яке спеціалізувалося на оборудках із землями лісового фонду України. Їх дії кваліфіковано як шахрайство, заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення.
 
За даними слідства, учасники угруповання на підставі підроблених документів переоформили на підконтрольні суб’єкти підприємницької діяльності понад 100 га лісу вартістю більше 1 млрд грн. Надалі вони планували змінити цільове призначення землі під забудову для перепродажу афілійованим компаніям.
 
До складу злочинного угруповання входило близько 30 осіб – приватні і державні реєстратори, нотаріуси, адвокати, землевпорядники та експрацівники Держгеокадастру.
 
Правоохоронці задокументували факти привласнення земель державного фонду на територіях Бучанської, Боярської, Ірпінської та Дмитрівської ОТГ.
 
Під час обшуків за місцями проживання учасників угруповання виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, штампи, печатки приватних реєстраторів, які вони використовували для проведення оборудок.
 
За клопотанням прокурорів на земельні ділянки накладено арешт. Наразі вирішується питання щодо повідомлення учасникам угруповання про підозру та обрання міри запобіжного заходу.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України за оперативного супроводу співробітників СБУ у м. Києві та Київській області.
 
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації