Меморандум про співпрацю між Асоціацією міст України та Всеукраїнською аеро-геодезичною асоціацією

У центральному офісі АМУ відбулася церемонія підписання Меморандуму про співробітництво між Асоціацією міст України та громадською організацією «Всеукраїнська аеро-геодезична асоціація».
 
Документ підписали Олександр Слобожан, Виконавчий директор АМУ та Андрій Галайда, голова Правління ГО «Всеукраїнська аеро-геодезична асоціація».
Співробітництво між АМУ та Всеукраїнською аеро-геодезичною асоціацією встановлюється з метою забезпечення спільного розвитку геодезичної галузі, обміну знаннями та досвідом у геодезичній, топографічній, картографічній та землевпорядній сфері.
 
Зокрема, з метою розвитку партнерства в сферах геодезії, картографії, топографії, аерознімання, фотограмметрії та землеустрою, Сторони  сприятимуть  технологічній, технічній, організаційній підтримці діяльності, організовуватимуть навчальні заходи: круглі столи, конференції, семінари, лекції з залученням фахівців відповідної сфери.
 
В рамках Меморандуму АМУ та Всеукраїнська аеро-геодезична асоціація спільно діятимуть в напрямку розвитку та створення сприятливих організаційних, технологічних умов для ефективної співпраці, братимуть участь в розробці проєктів нормативно-правових актів щодо геодезичної діяльності, а також у робочих, експертних групах, комісіях та засіданнях з питань, які стосуються діяльності Сторін та їх взаємодії.
 
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації