Центральні органи влади

Уряд під час засідання 21 квітня затвердив порядок проведення національної інвентаризації лісів, який дасть можливість отримати вичерпну інформацію про кількість та якість лісів в Україні.

Постанова Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2021 р. №301 "Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру".

Розпорядження Кабінету Міністрів України № 1597-р від 21 грудня 2020 р. "Про тимчасове покладення виконання обов’язків Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на Пінчука О. І.".

Верховною Радою України, 17 грудня 2020 року, було підтримано призначення Лещенка Романа Миколайовича Міністром аграрної політики та продовольства України.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький взяв участь у онлайн-конференції «Ведення агробізнесу в Україні» за організації асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». Серед учасників заходу – представники Мінекономіки, Міністерства закордонних справ України, Офісу Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, Держгеокадастру, аграрних асоціацій та міжнародні експерти.

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 
feed-image