Центральні органи влади

Відбувся круглий стіл «Як стимулювати та диверсифікувати діяльність підприємств аграрного сектору України? Сприяння інституційному розвитку, іпотечному кредитуванню та доступу до кредитів для малих фермерів після відкриття ринку землі». Захід відбувся за організації Київської школи економіки та за підтримки Програми ЄС і Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» у співпраці з уповноваженими державними органами.

Під головуванням Міністра розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України відбулося перше засідання Ради з національної інфраструктури геопросторових даних. 

Відповідно до договорів, укладених між Державним підприємством «Центр державного земельного кадастру» та Головними управліннями Держгеокадастру, Центр ДЗК виконує роботи з інвентаризації земель державної власності на території Донецької, Київської, Луганської, Миколаївської та Тернопільської областях.

Про це в інтерв'ю повідомив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

17 вересня на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики було презентовано пропозиції Мінекономіки щодо державної підтримки аграрної галузі на 2021-2023 рр. Стратегія міністерства передбачає доповнення підтримки новими програмами та розширення напрямів за діючими програмами.

Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 
feed-image