Кабмін схвалив утворення Ради з національної інфраструктури геопросторових даних

Рішенням Уряду прийнято постанову про затвердження Положення про Раду з національної інфраструктури геопросторових даних та її склад.
 
Рада з національної інфраструктури геопросторових даних – це колегіальний дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України, який має консультативну функцію щодо визначення механізмів реалізації державної політики у сфері національної інфраструктури геопросторових даних.
 
Головою Ради є Віце-прем’єр-міністр України-Міністр цифрової трансформації, членами Ради є представники центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, Національної академії наук України, органів місцевого самоврядування та установ, підприємств та організацій, які мають досвід діяльності з геопросторовими даними.
 
Діяльність Ради матиме позитивний вплив на забезпечення ефективного прийняття органами державної влади та органами місцевого самоврядування управлінських рішень, що сприятиме задоволенню потреб суспільства в усіх видах географічної інформації.
 
Серед основних завдань Ради:
 
· розроблення та подання пропозицій Кабінету Міністрів України у сфері національної інфраструктури геопросторових даних;
 
· сприяння зменшенню дублювання геопросторових даних та метаданих у різних держателів даних;
 
· сприяння забезпеченню належних умов користування геопросторовими даними органами державної влади, органами місцевого самоврядування та іншими користувачами;
 
· розгляд річного звіту про функціонування та розвиток національної інфраструктури геопросторових даних;
 
· сприяння розбудові інформаційної взаємодії між держателями даних.
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації