Центр ДЗК здійснює заходи із інвентаризації земель державної форми власності

Відповідно до договорів, укладених між Державним підприємством «Центр державного земельного кадастру» та Головними управліннями Держгеокадастру, Центр ДЗК виконує роботи з інвентаризації земель державної власності на території Донецької, Київської, Луганської, Миколаївської та Тернопільської областях.
 
За результатами закінчення першого етапу робіт (інвентаризація земель сільськогосподарського призначення) на території Київської, Луганської, Миколаївської та Тернопільської областей Центр ДЗК виконав зобов’язання вчасно та у повному обсязі. Загальна площа проінвентаризованих земель сільськогосподарського призначення складає понад 75 тисяч гектарів. Підсумком робіт з інвентаризації є виготовлення майже 1 тисячі технічних документацій із землеустрою, сформовано та внесено до відомостей Державного земельного кадастру близько 14 тисяч земельних ділянок.
 
Роботи по Донецькій області, в зв’язку із великою площею та кількістю ділянок триватимуть до листопада поточного року, відповідно до заключеного договору.
 
 
 
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації