Огляд новин законодавства за період 02.12. - 08.12.2013р

•04.12.2013
 
Законом до Земельного кодексу України внесено такі зміни:
 
1) в абзаці другому частини шостої статті 135 слова і цифри "не більш як 3500 неоподатковуваних мінімумів" замінити словами і цифрами "не більш як 2000 неоподатковуваних мінімумів";
 
2) частину третю статті 137 викласти в такій редакції:
 
"3. Виконавець земельних торгів після отримання документів та матеріалів на лот публікує на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, а також, за бажанням організатора земельних торгів, у друкованих засобах масової інформації оголошення із зазначенням дати проведення торгів та переліку лотів";
 
3) абзац перший статті 139 викласти в такій редакції:
 
"Організатор земельних торгів не пізніше п’яти робочих днів після проведення торгів розміщує на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, відеозапис торгів і повідомлення про їх результати за кожним лотом, а також, за бажанням організатора земельних торгів, публікує це повідомлення у друкованих засобах масової інформації, в яких було розміщено оголошення про їх проведення, із зазначенням".
 
Набрання чинності  05.12.2013р.
 
 
•04.12.2013
 
Метою проекту Закону є приведення положень Закону України “Про оцінку земель” у відповідність до положень Закону України “Про державну експертизу землевпорядної документації” в частині обов’язковості проведення державної експертизи документації з оцінки земель. Законопроектом пропонується внести зміни до статті 21 Закону України “Про оцінку земель”.
 
Оприлюднено 04.12.2013р. 
 
 
•04.12.2013
 
Законопроектом передбачається внести ряд змін до Податкового кодексу України, зокрема:
доповнити пункт 283.1статті 283 «Земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню» підпунктом 283.1.8:
«земельні ділянки для будівництва об`єктів фізкультурно-спортивної спрямованості, у тому числі аероклубів та авіаційно-спортивних клубів Товариств сприяння обороні України; спортивних споруд, що мають використовуватись для проведення всеукраїнських, міжнародних змагань та навчально-тренувального процесу збірних команд України з видів спорту та підготовки спортивного резерву, баз олімпійської та параолімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України;
У разі зміни профілю використання об`єкту фізкультурно-спортивної спрямованості, земельний податок сплачується в повному обсязі з нарахуванням пені, у відповідності до статей 129 та 132 Податкового кодексу, з моменту відведення такої земельної ділянки».
Вдосконалити статтю 132 та викласти в наступній редакції:
«Порядок нарахування пені у разі порушення умов, за яких надавалися пільги, звільнення (умовне звільнення,) від оподаткування, у тому числі при ввезенні товарів на митну територію України».
А також доповнити пунктом 132.4:
«У разі порушення умов в які надано звільнення від оподаткування, а також у разі зміни профілю використання об`єктів по яких надано звільнення від оподаткування відповідно до цього Кодексу, суб`єкт господарювання, відповідальний за дотримання умов, за яких надається звільнення від оподаткування зобов'язаний сплатити суму податкового зобов'язання, на яку було надано звільнення, та пеню, нараховану на суму такого податкового зобов'язання за період з дня надання звільнення від оподаткування до дня оплати».
Вдосконалити статтю 129, доповнивши пункт 129.5 
«Зазначений розмір пені застосовується щодо всіх видів податків, зборів та інших грошових зобов'язань, а також у разі порушення умов, за яких надавалися пільги, звільнення (умовне звільнення,) від оподаткування, у тому числі при ввезенні товарів на митну територію України, крім пені, яка нараховується за порушення строку розрахунку у сфері зовнішньоекономічної діяльності, що встановлюється відповідним законодавством». 
 
Оприлюднено 05.12.2013р. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.