Огляд новин законодавства за період 16.12. - 22.12.2013р

•18.12.2013
 
Розпорядженням затверджено план заходів щодо розширення площ зрошуваних земель у південних областях та забезпечення їх ефективного використання на період до 2017 року.
 
Набрання чинності 21.11.2013р.
 
 
•18.12.2013
Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Типового договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою" від 12.11.2013  № 537.
 
З метою забезпечення механізму взаємодії підприємств з утримання об’єктів благоустрою державної та комунальної власності або балансоутримувачів цих об’єктів з власниками тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, розташованих на території об'єктів благоустрою державної та комунальної власності, затверджено Типовий договір щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою.
 
Станом на 22.12.2013р не набрав чинності.
 
 
•17.12.2013
 
Метою проекту закону є урегулювання питання щодо безоплатного перетворення (конвертації) державними кадастровими реєстраторами Державного агентства земельних ресурсів та його територіальних органів електронних документів (обмінних файлів), що містяться в Державному реєстрі земель (без подання заяви про це суб’єктом речового права на відповідну земельну ділянку) у формат (стандарт) електронного документу, який використовується при веденні Державного земельного кадастру.
 
Досягнення цієї мети пропонується реалізувати шляхом надання доручення Кабінету Міністрів України забезпечити до 1 липня 2014 року перетворення (конвертацію) електронних документів (обмінних файлів), що містяться у Державному реєстрі земель, у формат (стандарт) електронних документів, який використовується при веденні Державного земельного кадастру (Державного реєстру прав)..
 
Оприлюднено 13.12.2013р. 
 
 
 
 
 
 
© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.