Огляд новин законодавства за період 13.01. - 19.01.2014

•14.01.2014
 
Наказом затверджено Порядок роботи з електронною поштою в Міністерстві юстиції України, Державній виконавчій службі України, Державній реєстраційній службі України, їхніх територіальних органах та органах нотаріату.
Цей Порядок визначає механізм присвоєння та використання доменних імен для забезпечення офіційного листування засобами електронної пошти в Міністерстві юстиції України, Державній виконавчій службі України, Державній реєстраційній службі України, їхніх територіальних органах та органах нотаріату з урахуванням норм Конституції України, Законів України «Про телекомунікації», «Про інформацію», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», «Про електронні документи та електронний документообіг», інших законодавчих і нормативних актів.
 
Набрання чинності 17.01.2014.
 
 
•16.01.2014
 
Законопроект розроблено з метою вирішення актуальних проблем, що виникають у зв’язку із застосуванням положень Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в частині держаної реєстрації  магістральних та промислових трубопроводів, автомобільних доріг, електричних мереж, магістральних теплових мереж, мереж  зв’язку, залізничних колій.
Законопроектом пропонується внести до статті 1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» такі зміни:
1. У частині другій після слів «на які поширюється правовий режим нерухомої речі» доповнити словами «магістральні та промислові трубопроводи (в тому числі газорозподільні мережі), автомобільні дороги, електричні мережі, магістральні теплові мережі, мережі зв’язку, залізничні колії».
2. Доповнити статтю новою частиною третьою такого змісту:
«3. Окремим законом може бути визначено особливості правового статусу та порядок реєстрації магістральних та промислових трубопроводів (в тому числі газорозподільних мереж), автомобільних доріг, електричних мереж, магістральних теплових мереж, мереж зв’язку, залізничних колій».
 
Опубліковано 16.01.2014. 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.