Огляд новин законодавства за період 10.02. - 16.02.2014

•12.02.2014
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Методики визначення розміру плати за використання на умовах оренди частини рибогосподарського водного об’єкта, рибогосподарської технологічної водойми" від 14.01.2014  № 11.


Наказом затверджено Методика визначення розміру плати за використання на умовах оренди частини рибогосподарського водного об’єкта, рибогосподарської технологічної водойми, яка розроблена з метою створення єдиного організаційно-економічного механізму справляння плати за використання на умовах оренди частини рибогосподарського водного об'єкта (для розміщення плавучих рибницьких садків), рибогосподарської технологічної водойми.


Станом на 16.02.2014 не набрав чинності.


•12.02.2014
Наказ Міністерства доходів і зборів України  "Про затвердження Порядку видачі довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок та її форми" від 17.01.2014  № 32.


Наказом затверджено Порядок видачі довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок та форму Довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок.
Порядок визначає механізм видачі довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України, що відповідно до Податкового кодексу України є підставою для не включення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку доходів, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на цих земельних ділянках (далі - власник сільськогосподарської продукції).

Станом на 16.02.2014 не набрав чинності.


•11.02.2014
Наказ Держземагентства України від 10.02.2014 № 37 “Про внесення змін до наказу Держземагентства України від 17.07.2013 № 295” від 10.02.2014  № 37.


Наказом внесені зміни до графіка прийому фізичних та юридичних осіб структурними підрозділами Держземагентства України щодо надання адміністративних послуг Держземагентством України, виклавши його у новій редакції

Опубліковано 11.02.2014.


•13.02.2014
Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил передачі українською мовою географічних назв і термінів Словенії”.


Метою прийняття проекту наказу є встановлення правил, за якими здійснюється унормування призначених для використання в Україні географічних назв і термінів Словенії.
Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України разом з пояснювальною запискою та аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства земельних ресурсів України у розділі “Про Держземагенство” – “Напрями діяльності” – “Законотворча діяльність”: http://land.gov.ua.
Зауваження та пропозиції необхідно надсилати протягом одного місяця з моменту опублікування на адресу: вул. Народного Ополчення, 3, м. Київ, 03680, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Опубліковано 13.02.2014.


•13.02.2014
Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Правил передачі українською мовою географічних назв і термінів Естонії".


Метою прийняття проекту наказу є встановлення правил, за якими здійснюється унормування призначених для використання в Україні географічних назв і термінів Естонії.
Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України разом з пояснювальною запискою та аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства земельних ресурсів України у розділі "Про Держземагенство" – "Напрями діяльності" – "Законотворча діяльність": http://land.gov.ua.
Зауваження та пропозиції необхідно надсилати протягом одного місяця з моменту опублікування на адресу: вул. Народного Ополчення, 3, м. Київ, 03680, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Опубліковано 13.02.2014.
Читайте також: Огляд новин законодавства за період 02.02. - 09.02.2014


 

© 2012 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».