Огляд новин законодавства за період 22.09 - 29.09.2012р.

        25.09.2012

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України "Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у Державній інспекції сільського господарства України" від 21.08.2012 № 516

 

Цим наказом затверджується Інструкція з діловодства за зверненнями громадян, яка визначає порядок ведення діловодства за зверненнями громадян у Державній інспекції сільського господарства України.

 

 

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування

 

 26.09.2012

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки" від 19.09.2012 р. № 694-р

 

Відповідно до статей 93, 123 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю “Полюс” ЛТД на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,5 гектара (ліси), що перебуває у постійному користуванні закритого акціонерного товариства “Лісовик”, розташованої за межами населених пунктів на території Здолбунівського району Рівненської області, з подальшим наданням її в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 28 грудня 2007 р. № 4652 для розробки Здовбицького родовища піску.

 

Товариству з обмеженою відповідальністю “Полюс” ЛТД відповідно до законодавства передбачити у проекті землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки розрахунок втрат лісогосподарського виробництва та збитків, заподіяних закритому акціонерному товариству “Лісовик”.

 

Набрання чинності 01.10.2012р.

 

28.09.2012

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Деякі питання підготовки до реалізації національного проекту “Чисте місто” - система комплексів з переробки твердих побутових відходів”" від 8 серпня 2012 р. № 695-р

 

Цим розпорядженням затверджуються подані Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами попередні техніко-економічні обґрунтування національного проекту “Чисте місто” - система комплексів з переробки твердих побутових відходів” (далі - національний проект) у мм. Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Кіровограді, Полтаві, Сумах, Тернополі, Харкові, Хмельницькому, Чернівцях з орієнтовними техніко-економічними показниками згідно з додатками 1-10, та:

"Вінницькій, Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій облдержадміністраціям разом з відповідними органами місцевого самоврядування забезпечити надання в установленому порядку земельних ділянок під будівництво сміттєпереробних комплексів, передбачених попередніми техніко-економічними обґрунтуваннями національного проекту".

 

Набрання чинності 28.09.2012р.