Огляд новин законодавства за період 03.10. - 09.10.2016

•03.10.2016
 
Постановою усуваються розбіжності у нормативно-правових актах щодо порядку розроблення, погодження та затвердження документації із землеустрою
 
Зокрема, уніфіковано документацію із землеустрою; визначено її склад та вичерпний перелік суб'єктів, що здійснюють погодження та затвердження; із переліку документації із землеустрою, що підлягає проведенню обов'язкової державної експертизи, виключено проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.  
 
Станом на 09.10.2016 не набрала чинності.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2016 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.