Огляд новин законодавства 23.01. - 29.01.2017

•24.01.2017
 
Наказом затверджені Порядок складання, подання та опрацювання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи та Форми для подання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи.
 
Порядок визначає механізм складання, подання та опрацювання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи.
 
Станом на 29.01.2017 не набрав чинності.
 
 
•25.01.2017
Постанова Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 19 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».
 
Уряд визнав такою, що втратила чинність, постанову щодо порядку продажу об'єктів, що підлягають приватизації, разом із земельними ділянками державної власності (“Про затвердження Порядку продажу об’єктів, що підлягають приватизації, разом із земельними ділянками державної власності” від 8 липня 2009 р. № 689). 
 
Рішення приводить нормативно-правові акти Кабінету Міністрів у відповідність до чинного законодавства про приватизацію, яким повністю врегульований механізм продажу об'єктів державної власності разом із земельними ділянками, на яких вони розташовані.
 
Набрання чинності 25.01.2017.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2017 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.