Огляд новин законодавства за період 31.07. - 13.08.2017

•31.07.2017
 
Наказом утворено Науково-технічну раду Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.
 
Також затверджені:
– склад Науково-технічної ради Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру;
 
– Положення про науково-технічну раду Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (далі – Положення).
 
Визнано таким, що втратив чинність Наказ Держземагенства від 25 вересня 2007 року № 213 «Про науково-технічну раду Держземагентства».
 
Набрання чинності 27.07.2017.
 
 
 
 
 
 
 
© 2017 Асоціація «Земельна спілка України». Всі права захищено.
Дана інформація була підготовлена Асоціацією «Земельна спілка України». Забороняється відтворення та використання повністю або будь-якої частини даної інформації у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання, передрук чи використання в будь-який інший спосіб без письмової згоди Асоціації «Земельна спілка України».
Продати земельну ділянку
 
 
Послуги для бізнесу
 
 
Послуги для фізосіб
 
Консультації
 

Комерційні послуги та консультації т044-384-08-66044-384-08-68

© 2004-2021 Асоціація «Земельна спілка України». Усі права захищено.

Цей веб-сайт є власністю Асоціації «Земельна спілка України ». Авторські права на всі матеріали, представлені на цьому сайті, належать Асоціації «Земельна спілка України» або безпосередньому авторові цих матеріалів, якщо в тексті не вказується інше. Будь-яке копіювання, у тому числі окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення матеріалів, що містяться на цьому сайті, в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на цей сайт.